اخبارگلستان

تاکید شهردار گرگان بر اقامه نماز اول وقت در مجموعه شهرداری‌

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، “سیدمحمدرضا سیدالنگی” شهردار گرگان در نخستین جلسه شورای اقامه نماز شهرداری، که در روز هفدهم اردیبهشت ماه برگزار شد، با تاکید بر انجام اقدامات تبیینی و تبلیغی برای ترویج فرهنگ نماز اول وقت اظهارکرد:برپاداشتن نماز تکلیف دینی است و همه ما نسبت به اقامه آن در دستگاه‌ها از جمله شهرداری و سازمان‌های زیرمجموعه، وظیفه داریم.

شهردار گرگان گفت: برپایی نماز جماعت اول وقت در مجموعه شهرداری بیش از گذشته با جدیت دنبال می‌شود و هر سازمان یا شهرداری منطقه‌ای که امام جماعت ندارد نیز هماهنگی‌های لازم برای حضور امام جماعت انجام خواهد شد.

شهردار گرگان افزود: لازم است بازدید از نمازخانه‌های مجموعه شهرداری نیز در کوتاه‌ترین زمان انجام و درصورت نیاز برای بهسازی و مرمت آنها اقدام شود.

سیدالنگی با تاکید بر تلاش در جهت ارتقای فرهنگ دینی در جامعه گفت: شهرداری در راستای مسئولیتی که برعهده دارد باید در این راستا تلاش کند. ضمن اینکه شهرداری یکی از رویکردهای خود را مسجدمحوری قرار داده و تلاش می‌کنیم پایگاه اصلی اقدامات ما در محلات، در مساجد باشد.

” مجید میرزاحسینی” قائم مقام و معاون مدیریت و توسعه منابع انسانی شهرداری گرگان نیز در این جلسه پیشنهاد کرد ملاقات عمومی مدیران در مناطق و سازمان‌ها با کارکنان بعد از اقامه‌ نماز جماعت و در محل نمازخانه برگزار شود.

برپایی نمایشگاه و برگزاری همایش نماز برای فرزندان همکارانی که به سن تکلیف رسیده‌اند نیز از دیگر پیشنهادات قائم مقام شهردار در این جلسه بود.

منبع: اکو رسانه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا