اخبارمازندران

جلسه مشترک ستاد اقامه نماز و حوزه هنری استان مازندران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مازندران، جلسه مشترک ستاد اقامه نماز و حوزه هنری استان مازندران با حضور رئیس حوزه هنری، مدیر ستاد اقامه نماز استان و کارشناسان، روز شنبه بیست و پنجم فروردین در محل حوزه هنری استان برگزار شد.

مهدی معصومی رئیس حوزه هنری ضمن خیر مقدم گویی به میهمانان بویژه مدیر ستاد اقامه نماز، افزود: حوزه هنری در مبحث مسائل مذهبی و نمازی پیشتاز بوده و ما در حد امکان در مباحث مذهبی بخصوص مبحث نماز کوتاهی نخواهیم کرد.

معصومی افزود: تولید محتوا جدید برای جذب جوانان یکی از موضوعات مهمی میباشد که باید مورد بررسی قرار بگیرد لذا حوزه هنری در این امر نیز به کمک ستاد اقامه نماز می آید و تمامی تلاش خود را در این ضمینه انجام میدهد .

حجت الاسلام ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز ضمن تشکر از خدمات رئیس حوزه هنری استان و همکاران به ویژه در امر اقامه نماز و معارف دینی به اهمیت رسانه و فضای مجازی در زمان حال پرداخت.

مدیر ستاد اقامه نماز بیان کرد؛ با توجه به تاثیر رسانه و فضای مجازی بر روی افراد جامعه به خصوص جوانان و نوجوانان، باید به فعالیت های نمازی در این حوزه توجه ویژه شود و همه تلاش خود را جهت تولید محتوا در حوزه نماز و نشر آن در صدا و سیما و فضای مجازی بکار گیریم.

در پایان مقرر شد ستاد اقامه نماز و حوزه هنری استان مازندران با همکاری هم مجموعه سه قسمتی موشن گرافیک با موضوعات نمازی را تهیه کنند و با اولویت بندی نسبت به سایر فعالیتها امر نماز به ویژه تولید محتوا در فضای مجازی اهتمام ورزند.

 جلسه مشترک ستاد اقامه نماز و حوزه هنری استان مازندران برگزار شد

جلسه مشترک ستاد اقامه نماز و حوزه هنری استان مازندران برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا