اخبارمازندران

شورای اقامه نماز انتقال خون استان مازندران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاداقامه نماز مازندران، شورای اقامه نماز انتقال خون استان مازندران با حضور حجت الاسلام ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان و اعضای شورای اقامه نماز آن دستگاه، روز شنبه بیست و پنجم آذر ماه، در اداره کل انتقال خون استان برگزار شد.

درآغاز جلسه عبدالله محمدی فیروزجایی مدیر کل انتقال خون استان، ضمن تقدیر از زحمات مدیر ستاد اقامه نماز استان، گزارشی از اقدامات اداره کل انتقال خون استان و مطالبی پیرامون اقامه نماز بیان کرد و افزود:  نماز یکی از ارکان اصلی و ستون دین است و ما را در مقابل لغزشها، شدائد و نارساییهای زندگی محفوظ نگه می دارد.

حجت الاسلام ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز مازندران ضمن قدردانی ازبرگزار کنندگان این جلسه بیان داشت: این نماز است که انسان را به سوی زندگی حقیقی سوق می دهد، اهمیت نماز در رستگاری انسان همانند تمثیلی است که حجت الاسلام قرائتی در کتاب تمثیلات خود نماز را به گواهینامه رانندگی تشبیه می کند، گواهینامه ای که مجوز رانندگی در بزرگراه سعادت است.

وی بیان داشت: تبلیغات محیطی و امکانات و تجهیزات مساجد و نمازخانه و سرویس های بهداشتی، برخورد مناسب و منطقی عوامل و پرسنل اداری و دیگر امور  مورد نیاز مشروع و مقبول مراجعین در افراد، خاصه به نوجوانان و جوانان تاثیر مستقیم دارد.

مدیر ستاد اقامه نماز اضافه کرد پخش اذان ‌‍‍(نه ادعیه قبل و بعد) و اقامه نماز اول وقت و حضور مدیر و کارکنان به نماز و اقدام عملی مستندانه تفاهمنامه و سامانه سجاده و فوق برنامه ها، از انتظارات اولیه ای که دستگاه های اجراِیی موظف به انجام آن میباشد.

در پایان هر کدام از اعضا دیدگاه های خود را بیان داشتند و با تبادل نظر و بازدید از نمازخانه آن اداره کل جلسه پایان یافت.

شورای اقامه نماز انتقال خون استان مازندران برگزار شد

شورای اقامه نماز انتقال خون استان مازندران برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا