اخبارمازندران

دومین جلسه شورای آموزش و پرورش مازندران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز مازندران، دومین جلسه شورای آموزش و پرورش مازندران روز شنبه پنجم خرداد، با حضور استاندار و کلیه اعضاء در سالن کنفرانس اداره کل آموزش و پرورش استان تشکیل شد.

در این جلسه حسین کمالی مدیر کل آموزش و پرورش در پیرامون مولد سازی سرمایه، اجرای فرآیند قبول شدگان استخدامی، برگزاری آزمون نهایی در سال جاری، برنامه ها و عملکرد توسعه هنرستانها و چالش ها، موانع و مصوبات پیشنهادی مطالبی را ارائه داشت و چند تن از معاونین و کارشناسان، گزارشی از خدمات و فعالیتهای حوزه مربوطه را بیان کردند.

حجت الاسلام ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز مازندران جلسه شورای آموزش و پرورش را پر اهمیت دانست و پرداختن به حوزه سخت افزاری و نرم افزاری آموزش و پرورش، بویژه در امور اقامه نماز و امورات مربوط به معارف دینی و معرفت بخشی نسل نو از استاندار خواست، شورای آموزش و پرورش را همانند شورای اقامه نماز استان ویژه ببیند.

در ادامه یوسف نوری استاندار مازندران ضمن تشریح سفر پر خیر و برکت رئیس جمهور فقید و خدمتگزار در مازندران، به سئوالات حاضرین پاسخ داد و دستوراتی را در حوزه آموزش، خیرین مدرسه ساز، دانشگاه فرهنگیان، نهضت سوادآموزی، امتحانات آخر سال تحصیلی و کنکور سراسری و اوقات فراغت تابستانی، مطالب مبسوطی را بیان داشت و جلسه با تبادل نظر پایان یافت.

دومین جلسه شورای آموزش و پرورش مازندران برگزار شد

دومین جلسه شورای آموزش و پرورش مازندران برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا