اخبارمازندران

جلسه شورای اداری مازندران با محوریت نماز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز مازندران، حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز مازندران روز یکشنبه سوم تیرماه در چهارمین جلسه شورای اداری مازندران سال جاری با تاکید بر استفاده از فیوضات نماز در جامعه، اظهار داشت: نماز در واقع نهی کننده فحشا و منکرات بوده و بسیاری از آسیب‌های اجتماعی است را کاهش می دهد .

مدیر ستاد اقامه نماز مازندران با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در تمام اجلاس های نماز پیام دادند، تصریح کرد: این پیام ایشان نشانه اهمیت موضوع نماز داشته و باید به وظایف خود توجه بیشتری داشته باشیم.

وی با اعلام اینکه شورای اقامه نماز مازندران باید جدی گرفته شود، بیان داشت: در سطح شهرستانها و دستگاههای اجرایی باید شوراهای اقامه نماز فعال تر شوند.

مدیر ستاد اقامه نماز مازندران با بیان اینکه بیست دقیقه از وقت کارکنان به نماز عملی شود گفت: مدیر دستگاه بکوشد که در وقت نماز جلسه نگذارند و خودمان در امر نماز دغدغه و اهتمام داشته باشیم و از فرصت دهه معارف فرهنگ نماز که از ۲۱ مرداد به مدت ۱۰ روز برگزار می گردد در راستای سیاستها و برنامه های اقامه نماز استان که به زودی ابلاغ می گردد اجرایی و عملیاتی گردد .

وی با اعلام اینکه تشکیل نماز جماعت با حضور امامان جماعت دستگاهها جدی گرفته شود گقت: مدیران امر در شهرکهای فاقد نمازخانه، تفرج گاهها، سواحل دریا و پارکهای جنگلی نماز خانه های مواصلاتی با توجه به مهمان پذیر بودن استان نسبت به جانمایی واحداث نمازخانه اقدام کنند.

حجت الاسلام ابراهیمی عزم استانی را درجهت ارتقاء کمی و کیفی سمن ها و تشکل های مردم نهاد وسازمانهای غیر دولتی و یاوران نماز را خواستار شد و بیان داشت: نخبگان و اصحاب رسانه، هنرمندان، صدا وسیما، دستگاهها بویژه فرهنگی متناسب با مقتضیات زمان برای نسل نو در لایه های مختلف اجتماعی در مدارس و مراکز آموزشی و ورزشی، بازار وصنوف مساجد، اماکن عمومی و همینطور در پاسخ به شبهات که ریشه در تهاجم فرهنگی و گروههای افراطی و اندیشه های نو ظهور دارد نقش حساس تری را ایفاء کنند.

در پایان نوری استاندار مازندران در پیرامون هفته ولایت و امامت، حضور حداکثری در انتخابات و امورات مربوط به موقوفات و حضور مدیران در تمامی صحنه ها برابر دستورالعمل به وظایف خود بویژه در امر نماز و نماز اول وقت عمل کنند.

جلسه شورای اداری مازندران با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان برگزار شد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا