مازندران

جلسه مشترک ستاد اقامه نماز و صدا و سیمای استان مازندران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مازندران، جلسه مشترک ستاد اقامه نماز و صدا و سیمای استان مازندران با حضور مدیر کل صدا سیمای استان، معاونین و مدیر ستاد اقامه نماز استان در ارتباط با تفاهمنامه نماز و برنامه های سال ۱۴۰۲، روز شنبه ۶ خرداد ماه در دفتر مدیر کل صدا و سیمای استان برگزار شد.

در این جلسه مدیر ستاد اقامه نماز استان، ضمن تشکر از همکاری صمیمانه صدا وسیمای مرکز استان، برنامه های ستاد اقامه نماز استان در حوزه های فرهنگی، آموزشی، پژوهشی، نظارت و ارزیابی، سامانه سجاده، نیازمندی های مربوط به مساجد بویژه نمازخانه های مواصلاتی را برشمرد و عنوان کرد: موقعیت زمان با این تهاجم فرهنگی، نیاز دارد تا در تبلیغات امر نماز بویژه در تولید آثار نمازی در فضای مجازی بیشتر مورد توجه قرار گیرد .

هادی ابراهیمی مدیر کل صدا وسیمای استان، ضمن آمادگی برای همکاری بیشتر تصریح کرد: پرداختن به فریضه الهی نماز، از وظایف اصلی همه ما است .

در پایان مقرر شد مدیر ستاد اقامه نماز استان در جلسه شورای معاونین صدا وسیمای مرکز استان حضور یابد و برنامه های قابل اقدام را در جلسه تشریح و پس از تبادل نظر، مدیر کل صدا وسیمای استان برای اجرا، مراتب را در دستور کار قرار دهد.

جلسه مشترک ستاد اقامه نماز و صدا و سیمای استان مازندران

جلسه مشترک ستاد اقامه نماز و صدا و سیمای استان مازندران

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا