اخبارقم

نظارت و بازدید از مساجد و نمازخانه های مجمتع های درمانی قم

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، کارگروه نظارت استان صبح سه شنبه، هشتم شهریورماه پیرو مصوبات شورای اقامه نماز استان از مساجد و نمازخانه های مجتمع های درمانی قم بازدید کردند.

در این بازدید که با حضور حجج اسلام مجتبی علمائی و مجید شریفی نمایندگان ستاد اقامه نماز و درویشی نماینده دانشگاه علوم پزشکی استان انجام شد با مدیران و روسای مجتمع های مذکور دیدار و بر لزوم اهتمام مضاعف بر بستر سازی اقامه نماز بیماران و همراهان تاکید شد.

وضعیت دسترسی، سیستم های گرمایشی و سرمایشی، وضعیت مهر و سجاده و بازبودن محل های اقامه نماز در وقت فضیلت از جمله موارد مورد بررسی کارگروه نظارت بود.

لازم به ذکر است در این بازدیدها از مساجد و نمازخانه های بیمارستان های خیرین سلامت و ولیعصر(عج) و درمانگاه خیریه بقیه اله(عج)، ساختمان های پزشکان برج سفید و شهر پزشکان بازدید شد.

لازم به ذکر است این بازدیدها با هدف احصاء نقات قوت و ضعف و برخی کاستی های موجود انجام شد تا ضمن ارائه گزارشی از وضعیت مساجد و نمازخانه های موجود در مجتمع های درمانی، تصمیم و راهکاری جهت بهبود وضعیت موجود در شورای اقامه نماز استان مطرح شود.

لازم به ذکر است این بازدیدها پیرو جلسه بررسی وضعیت نمازخانه های مجتمع های درمانی قم که با حضور سیدمهدی قریشی معاون استاندار، حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور مدیر ستاد اقامه نماز و مهدی مصری رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شده بود انجام شد.

لازم به ذکر است این بازدیدها در هفته های پیش رو نیز ادامه خواهد داشت و از مساجد و نمازخانه های دیگر مجتمع های درمانی نیز بازدید به عمل خواهد آمد.

نظارت و بازدید از مساجد و نمازخانه های مجمتع های درمانی قم نظارت و بازدید از مساجد و نمازخانه های مجمتع های درمانی قم نظارت و بازدید از مساجد و نمازخانه های مجمتع های درمانی قم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا