اخبارفارس

شورای اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ دوم بهمن ماه، شورای اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس، حسینی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در محل دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد.

قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس در این جلسه گفت: کلیه پرستاران و کادر درمان در مراکز درمانی باید نسبت به آگاهی در موضوع مسائل مرتبط با احکام نماز بیماران هوشمند باشند. امروزه بسیاری از مؤمنین و اهل دین بعضاً به خاطر مسائل شخصی بیمار می‌شوند و در بیمارستان ها بستری می‌شوند؛ این پرستار و کادر درمان است که باید نسبت به احکام بیماران آگاه باشد. ما آمادگی داریم کتاب احکام نماز ویژه بیماران، پزشکان و پرستاران را با ۵۰% تخفیف در اختیار دانشگاه علوم پزشکی شیراز قرار دهیم.

اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی فارس

حسینی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: اولویت کار ما در دانشگاه علوم پزشکی شیراز مسائل معنوی است. کار و اساس ما مربوط به دین و نماز است و دانشگاه امروز باید مرود دین و احکام باشد.

اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی فارس

وی در ادامه افزود: من از ستاد اقامه نماز استدعا دارم، طرح و برنامه از شما، اجرا از ما. همچنین ما در زمینه ایجاد فضای معنوی با موضوع نماز و مسائل مرتبط با آن آمادگی این را داریم که با ستاد اقامه نماز همکاری کنیم. لازم به ذکر است برگزاری دوره های آموزشی ویژه خانواده ها و دانشجویان از برنامه های اصلی ماست.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در پایان گفت: این دانشگاه توزیع کتاب احکام نماز پرستاران را در اولویت کاری خود قرار می‌دهد.

اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی فارس

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا