اخبارکاشان

جلسه رابطین فرهنگی کارخانجات کاشان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز کاشان، جلسه رابطین فرهنگی و ائمه جماعات صنایع شرکت ها و کارخانجات کاشان با حضور حسن اربابی مدیرکل اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی در روز پنج شنبه بیست و هفتم مهر ماه برگزار شد.

حجت الاسلام تواضعی در جلسه رابطین فرهنگی و ائمه جماعات صنایع شرکت ها و کارخانجات پس از تاکید به اهمیت نماز جماعت اظهار داشت: بهترین و موثرترین راه برای ترویج نماز جماعت، حضور مدیران مجموعه ها در صف اول نماز جماعت می‌باشد.

وی افزود: ترویج نماز جماعت تشویقی می‌باشد و توبیخی نیست.

حجت الاسلام تواضعی خطاب به مدیران مجموعه ها از اهمیت نقش مدیران در نقش ترویج نماز اول وقت و نماز جماعت گفت و از مدیران مجموعه ها خواست که ۲۰ دقیقه وقت برای فضیلت نماز جماعت در اول وقت در مجموعه ها در دستور کار قرار بگیرد.

و در پایان حجت الاسلام تواضعی افزود: نماز در اسلام به ستون و عمود تشبیه شده است و ما بایستی این عمود خیمه خدا را برافرایشم، و این موضوع وظیفه شرعی تک تک ما می باشد.

در ادامه حجت الاسلام منصور فرجی استاد حوزه و دانشگاه در ابتدای جلسه رابطین فرهنگی و ائمه جماعات صنایع شرکت ها و کارخانجات، بیان کرد: بایستی حکمت های وضو و نماز برای نسل جوان و نسل فرهیخته بیان شود که اگر مردم با حکمت های عبادت ها آشنا شوند، بهتر آن عبادت ها را انجام میدهند.

وی افزود: توصیه های زیادی در روایات ائمه اطهار در حفظ خانواده می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا