اخبارمازندران

گردهمایی مدیران مقاطع تحصیلی شهرستان قائمشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مازندران،گردهمایی مدیران مقاطع تحصیلی شهرستان قائمشهر با حضور مدیر ستاد اقامه نماز در روز چهارشنبه ششم دی ماه برگزار شد.

در این نشست پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید، جعفر عمو زاده مدیر آموزش و پرورش قائمشهر، ضمن خیر مقدم، وضعیت نماز در مدارس و نیازمندی ها را تشریح کرد.

مدیر آموزش و پرورش قائمشهر عنوان کرد: از آنجائی که مقابله با آسیب ها و بداخلاقی ها با نهادینه کردن فرهنگ نماز ممکن خواهد بود، وظایف همگان بویژه مدیران آموزش و پرورش بر آن دست که علاوه بر دانش آموزی به امور تربیتی و امر نماز بیشتر توجه گردد.

حجت الاسلام ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، ضمن تشکر از برگزار کنندگان این جلسه طی سخنانی بیان داشت: روح انسان دست خوش دگرگونی های دائمی است، عناصر و عوامل گوناگون در جان انسان بویژه جوانان و نوجوانان آشوب می آفرینند، همین ورودی های بیرونی یا فعل و انفعالات درونی، فضائی را می سازند که گاه انسان اقبال و نشاط درونی دارد و گاه ادبار و بی نشاطی و سستی، در هنگام نشاط و اقبال بهترین زمان برای دعوت به عبودیت پروردگار و نماز است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان افزود: در ماه مبارک رمضان یا در زمان بیماری و یا در فصل امتحان، پذیرش دانش آموزان در توجه به باریتعالی بیشتر خواهد بود، در چنین وضعیتی اگر ناکامی آزمون درسی قرار گیرند، خواسته نامعقول را به حساب اعتقادات معنوی تلقی می نمایند، در چنین فرصتی اسالت مدیران، معلمان و والدین است با معرفت بخشی آنها را از این بحران مصون دارند .

در ادامه حجت الاسلام ابراهیمی ضمن تبیین برنامه ها و ماموریت های ستاد اقامه نماز، به صورت تریبون آزاد از دیدگاه های مدیران بهره گرفت و به سوالات آنان پاسخ داد و جلسه با تبادل نظر پایان یافت.

گردهمایی کلیه مدیران مقاطع تحصیلی شهرستان قائمشهر با حضور مدیر ستاد اقامه نماز مازندران برگزار شد  گردهمایی کلیه مدیران مقاطع تحصیلی شهرستان قائمشهر با حضور مدیر ستاد اقامه نماز مازندران برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا