اخبارخراسان شمالیمدیریت روابط عمومی و اطلاع رسانیمعاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش

نشست دبیران ستاد اقامه نماز شهرستانهای خراسان شمالی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، صبح امروز بیست و هفتم آذرماه، نشست دبیران اقامه نماز شهرستان های خراسان شمالی با حضور منصور سرگزی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش و حامد صالحی مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشور در محل سالن جلسات ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

حجت الاسلام احمدی فرد در این نشست ضمن عرض خیر مقدم وتشکر از حضور معاونین ستاد اقامه نماز کشور اظهار داشت: در مجموع نه شهرستان در استان وجود دارد که از این تعداد در پنج شهرستان دبیر اقامه نماز فعال در حال پیگیری امورات مربوط به نماز هستند.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی با ارائه گزارشی از وضعیت عملکرد دبیران اقامه نماز در شهرستان‌ها افزود: برگزاری نشست‌های دانش آموزی و خانواده، دوشنبه‌های نمازی، بازدید از نماز ادارات، برگزاری دوره های آموزشی و برگزاری شورای اقامه نماز شهرستان از دیگر برنامه های دبیران اقامه نماز در شهرستان ها بوده است

معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش های دبیران اقامه نماز در شهرستان ها، تصریح کرد: باید همه همت کنیم تا بتوانیم به نحو احسن فعالیت های نمازی را در تمامی شهرستان ها گسترش دهیم و این مهم باتلاش جهادی و ارتباط هر په بیشتر شما با مسئولین شهرستانی محقق می شود.

منصور سرگزی در ادامه افزود: دبیران اقامه نماز در شهرستان ها با انعکاس اخبار برنامه های موفق و اقداماتی که انجام می دهند می توانند راهگشای سایر دبیران در شهرستان ها نیز باشند تا از این طریق سایر دبیران نیز از این طرح ها الگو بگیرند.

مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشور نیز با اشاره به کانال های محتوایی فعال در فضای مجازی گفت: خوشبختانه با اقداماتی که در حوزه تولید محتوا انجام گرفته امروز شاهد تولید و انتشار آثار فاخری برای تمامی گروه های سنی در حوزه نماز هستیم که دبیران اقامه نماز شهرستان ها با انتشار گسترده این تولیدات می توانند گام های بزرگی در توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز بردارند.

حامد صالحی در پایان افزود: فعال شدن کانال های محتوایی در حوزه نماز و انتشار محتوای نمازی تولید شده در دفتر مرکزی شامل رادیو نماز، پوسترهای محتوایی، مسابقات و … می باشد که به صورت روزانه در سایت و شبکه های اجتماعی ستاد منتشر می شود.

در پایان این جلسه نیز دبیران شهرستان ها اقدامات انجام شده خود را تشریح و انتقادات و پیشنهاداتی در این حوزه را بیان کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا