اخباراصفهان

گردهمایی روحانیون سازمان تأمین اجتماعی استان اصفهان برگزار شد

مدیرکل سازمان تامین اجتماعی: نظم و شرکت در نماز اول وقت جزء وظایف کارکنان است/روحانیون در سدد برطرف نمودن شبهات جوانان باشند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، جلسه گردهمایی روحانیون سازمان تأمین اجتماعی پیرامون ترویج امر نماز و رفع شبهات در سیزدهمین روز از اسفندماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، مرتضی حاجی کاظمی مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی و جمعی از روحانیون در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در گردهمایی روحانیون سازمان تأمین اجتماعی بیان داشت: حضور ائمه جماعات در جمع کارکنان ادارات و برطرف نمودن شبهات از وظایف ائمه جماعات است.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر بیان داشت: دشمن در حال برنامه ریزی است تا جوانان و جامعه را به سمت نابودی بکشد و این وظیفه شما ائمه جماعات است که از این دسیسه دشمن جلو گیری کنید.

وی ضمن تاکید بر اقامه نماز جماعت در ادارات اظهار داشت: زمان اقامه نماز جماعت در ادارات ۲۰ دقیقه می باشد و این امر در اداراتی که مراجعین زیادی دارند، بیش از زمان مذکور شرعا مشکل ساز است.

مدیر کل سازمان تأمین اجتماعی به فعالیت های سازمان اشاره داشت و گفت: باتوجه به فعالیت های گسترده سازمان تأمین اجتماعی، امر اقامه نماز در این سازمان با کوتاهی برخورد نکرده است.

مرتضی حاجی کاظمی اظهار داشت: نظم و شرکت در نماز اول وقت جزء وظایف کارکنان است و روحانیون نیز باتوجه به مشکلات پیش آمده در جامعه برنامه ریزی کنند که رفع شبهه بشود و مردم را نیز دوباره سمت دین و دیانت راهنمایی کنند.

در ادامه روحانیون حاضر در جلسه به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و در پایان از کتاب اسرار دلبری نوشته حجت الاسلام والمسلمین محمود تباشیر رونمایی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا