اخبارمازندران

نشست کمیسیون های تخصصی استانی سی امین اجلاس نماز در مازندران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مازندران، در روز دوشنبه ششم آذر ماه نشست کمیسیون های تخصصی استانی اجلاسیه سراسری نماز با حضور دستگاههای عضو کمیسیون تخصصی در محل ستاد اقامه نماز برگزار شد.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تشکر از حضور حاضرین در جلسه و تسلیت به مناسبت فرا رسیدن شهادت حضرت فاطمه(س)، به تشریح سازو کار کمیسیون های تخصصی سی امین اجلاس نماز پرداخت.

مدیر ستاد اقامه نماز استان با اشاره به ابلاغ برگزاری کمیسیون های تخصصی سی امین اجلاس نماز از طرف وزارت متبوع، بیان داشت: با عنایت به جلسات تبیینی مربوط به کمیسیون های تخصصی نماز و تلفن های موردی، پیامک ها و مکاتبات، انتظار می رفت تاکنون نتایج کمیسیون ها به ستاد اقامه نماز استان، جهت ارسال به ستاد مرکز اعلام می شد، حال که فرصت ارسال رو به اتمام است، با تشکیل چنین جلسه ای امید است نسبت به ارسال تسریع گردد.

حجت الاسلام ابراهیمی، هدف از تشکیل کمیسیون های تخصصی استانی اجلاس سی ام را شناسایی مشکلات، مسائل و موانع رونق نماز در مدارس، دانشگاهها، مساجد عنوان کرد و بیان داشت: در این کمیسیون ها راهکارهای عملی درونی سازی فرهنگ نورانی نماز در بین نسل نو به ویژه جوانان با استفاده از مطالعات کارشناسی، شناسایی و سپس متناسب با وظایف و ماموریت دستگاهها به اجرا گذاشته خواهد شد.

در ادامه سایر حاضرین در جلسه نکته نظرات و پیشنهادات خود را اعلام کردند و جلسه با تبادل نظر پایان یافت.

نشست کمیسیون های تخصصی استانی سی امین اجلاس نماز در مازندران برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا