اخبارگلستان

جلسه کمیسیون های تخصصی استانی سی امین اجلاس سراسری نماز در گلستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، جلسه هماهنگی و تبیین ساز و کار تشکیل و فعالیت کمیسیون های استانی اجلاس نماز با حضور قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز استان و نمایندگان عضو کمیسیون های مطالعاتی استانی، توسط ۱۲ دستگاه با همراهی ستا اقامه نماز، در روز شنبه بیستم آبان ماه برگزار شد.

این جلسه به منظور تمرکز بر روی شناخت مسئله و تدوین وظایف و تکالیف اصلی دستگاه های اجرایی و چاره اندیشی برای ترسیم نقشه راه و تدوین برنامه، جهت حل مسئله تشکیل شد.

قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز گفت: با توجه به موضوع اجلاس تلاش می شود که هردستگاه و صاحب نظران مرتبط با آن ابتدا مسئله را تعریف و بعد وظایف و تکالیف قانونی دستگاه را احصاء کنند.

وی افزود: تلاش شود با انجام مطالعات کارشناسی و رایزنی های لازم، علل کاستی ها را شناسایی و برای رفع آنها با ارائه برنامه همت شود.

در این جلسه در خصوص وظایف کمیسیون های تخصصی شامل شناسایی مشکلات مسائل و موانع رونق نماز در مدارس دانشگاه‌ها و مساجد، ارائه راهکارهای عملی درونی سازی فرهنگ نورانی نماز در بین نسل نو، رونق بخشی نماز مدارس دانشگاه‌ها و تقویت حضور نسل نو در نماز جماعت مساجد و همگرایی و تعامل بین دست اندرکاران امر ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز، بحث و تبادل نظر شد.

جلسه کمیسیون های تخصصی استانی سی امین اجلاس سراسری نماز در گلستان جلسه کمیسیون های تخصصی استانی سی امین اجلاس سراسری نماز در گلستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا