اخبارتهران

جلسه شورای اقامه نماز بیمه سلامت استان تهران برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران: حضور مدیران در صف نماز اول وقت باعث ترغیب و تشویق کارکنان خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، جلسه شورای اقامه نماز بیمه سلامت با حضور حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور مدیر اقامه نماز استان تهران، عسکری کارشناس برنامه ریزی و ارزیابی و نمازی مدیر کل بیمه سلامت، شاکری دبیر اقامه نماز بیمه سلامت، معاونین و کارشناسان بیمه سلامت در تاریخ ششم اسفند ماه در دفتر بیمه سلامت برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه دبیر اقامه نماز بیمه سلامت به بیان فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته پرداخته و گفت: در بحث نماز در بیشتر ادارات تابعه نماز جماعت به صورت مستمر با حضور کارکنان انجام می شود، برگزاری مسابقات کتابخوانی نماز به صورت پیامکی برای پرسنل و خانواده های آنها در طول سال در چندین نوبت برگزار می گردد.

وی در ادامه گفت: در مراسم یوم الله ۲۲ بهمن، بیمه سلامت غرفه فرهنگی دایر و مسابقات فرهنگی در مسیر راهپیمایی برای شرکت کنندگان بر پا نموده و جوایز ارزنده ای را تقدیم کرده است .

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران ضمن تشکر از تمامی عوامل اجرایی در امر  شورای اقامه نماز بیمه سلامت  گفت: بایستی نماز جماعت اول وقت به صورت مستمر در ادارات بر پا باشد .

وی گفت : برگزاری دوره های آموزشی برای کارکنان و هم چنین دوره آموزشی برای خانواده های آنها در اولویت های بیمه سلامت باشد، برگزاری برنامه های جشن تکلیف برای فرزندان کارکنان و هم چنین تقدیر از فعالین نماز در بیمه سلامت می تواند تاثیر بسزایی  را در ترویج اقامه نماز خواهد داشت.

نور محمد پور گفت: تلاوت قرآن و پخش اذان در موقع نماز اول وقت  و هم چنین حضور مدیران در صف اول نماز جماعت می تواند باعث ترغیب و تشویق کارکنان به حضور در نماز جماعت را در بر داشته باشد، در اغتششات اخیر بیشتر کسانی را که بازداشت شده بودند نزدیک به ۸۰ درصد آنها اهل نماز نبودند .

عسکری کارشناس برنامه ریزی اقامه نماز گفت: ما تفاهم نامه هایی در رابطه با نماز با دستگاه ها داریم، و بیمه سلامت اولین دستگاهی در بین دستگاه های دیگر بوده که برنامه بومی در رابطه با ترویج و تبلیغ نماز را  داشته است .

جلسه بیمه سلامت استان تهرانجلسه بیمه سلامت استان تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا