اخبارمرکزی

نشست اهمیت نماز و آثار آن در زندگی در مدرسه رضوان شهرستان ساوه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، نشست اهمیت نماز و آثار آن در زندگی، با مشارکت ستاد اقامه نماز و اداره آموزش و پرورش شهرستان ساوه روز چهارشنبه بیست و پنجم بهمن ماه، با حضور نجیبه کرمی مدیر و مدرس موسسه آموزش عالی حوزوی ریحانه الرسول (ص) در جمع دانش آموزان مدرسه دوره اول متوسطه رضوان شهرستان ساوه برگزار شد.

در این نشست کرمی با اشاره به اهمیت نماز در دین اسلام گفت: خداوند نسبت به بندگان خود از مادر به فرزندش مهربان تر است و خداوند نماز را واجب نموده است که آثار و فواید آن در زندگی نمایان خواهد شد.

وی در ادامه گفت: نماز از جمله واجباتی است که در هر شرایطی بر شخص مکلف واجب است مگر در صورت عدم هوشیاری و از جمله آثار نماز می توان به آرامش و وقت شناسی و نظم در امور اشاره کرد.

مدیر موسسه آموزش عالی حوزوی ریحانه الرسول (ص) در پایان با اشاره به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد: دانش آموزان در زمان پیروزی انقلاب اسلامی با رهبری امام خمینی (ره) نقش آفرینی موثری داشتند و امروز دانش آموزان ایرانی در عرصه های مختلف علمی، آموزشی و فرهنگی در جهان و کسب افتخار آفرینی های متعدد می تواند دستاوردهای انقلاب اسلامی را به جهانیان نشان دهند و همچنین حضور پرشور جوانان و نوجوان دانش آموز در راهپیمایی ۲۲ بهمن، مشت محکمی شد بر دهان دشمنان ایران اسلامی.

نشست اهمیت نماز و آثار آن در زندگی در مدرسه رضوان شهرستان ساوه برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا