اخبارخراسان شمالی

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی با امام جمعه جاجرم

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، صبح امروز شانزدهم آبان ماه، حجت الاسلام احمدی فرد مدیر ستاد اقامه نماز استان به همراه دبیر اقامه نماز شهرستان جاجرم با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان ضمن دیدار با وی پیرامون مباحث حوزه نماز گفت و گو کردند.

حجت الاسلام هوشمند نژاد در این دیدار ضمن تقدیر از فعالیت های ستاد اقامه نماز در شهرستان اظهار داشت: توجه به نماز باید اولویت دستگاه های اجرایی و همه ما باشد که خوشبختانه در جاجرم این توجه به خوبی مشاهده می شود.

امام جمعه شهرستان جاجرم در ادامه توجه به نماز در مدارس را یکی از مهم ترین دغدغه ها دانست و افزود: باید توجه به نماز از کودکی در فرزندان ما نهادینه شود و ما نیز در شهرستان این موضوع را اولویت قرار دادیم بطوری که طرح دوشنبه های نمازی با حضور مسئولین شهرستان در مدارس انجام می شود.

وی انتصاب حجت اسلام صاحبی را بعنوان دبیر جدید اقامه نماز شهرستان جاجرم زمینه خوبی برای احیای هر چه بیشتر فعالیت های نمازی در شهرستان عنوان کرد و گفت: امیدواریم با همکاری همه مسئولین بتوانیم در جهت ترویج و توسعه نماز در شهرستان گام های موثری برداریم.

در انتهای این دیدار نیز مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی از همکاری های صمیمانه حجت الاسلام هوشمند نژاد در راستای اجرای فعالیت های نمازی در شهرستان تقدیر و تشکر نمود.

دیدار با امام جمعه جاجرم خراسان شمالی

دیدار با امام جمعه جاجرم خراسان شمالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا