اخباراردبیل

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل با امام جمعه بخش شاهرود(کلور)

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، روز پنجشنبه سی ام شهریورماه، عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل در بازدید از وضعیت اقامه نماز و نمازخانه های بین راهی شهرستان خلخال با امام جمعه بخش شاهرود(کلور) دیدار کرد.

در این جلسه، حجت الاسلام و المسلمین علی امیدوار امام جمعه بخش شاهرود(کلور)، ضمن تقدیر از تلاشها و فعالت های ستاد اقامه نماز در ترویج و توسعه فرهنگ نماز درجامعه، با اشاره به دشواری کار فرهنگی اظهار داشت: کار فرهنگی دیر بازده و زمان بر می باشد لذا داشتن برنامه ریزی دقیق و مدون و همچنین صبر و پشتکار از ملزومات اصلی متولیان امور فرهنگی بشمار می آید.

وی با اشاره به  کمبود روحانی در منطقه خلخال و بخش شاهرود و مشکل تامین و اعزام مبلغ به مناطق روستایی، ابراز امیدواری کردبا همکاری سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه علمیه، این مشکل در آینده نزیدک حل گردد.

عبدی مدیر ستاد اقامه نماز هم در این دیدار با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به اجلاس های سراسری نماز اظهار داشت: اقامه نماز یک مسئولیت همگانی است و همگان باید در راستای ترویج و اقامه این فریضه الهی احساس وظیفه کنند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل گفت: کار ستاد اقامه نماز در جامعه به مانند ابوثمامه صحابی امام حسین “ع” در روز عاشورا، یادآوری نماز می باشد و مسئولین ادارات و دستگاه های اجرائی باید امکانات گسترده خود را در راه خدمت به ترویج نماز قرار دهند.

وی استفاده از ظرفیت عظیم مردمی در بحث ترویج نماز را ضروری دانست و افزود: باید در راستای بهره گیری از ظرفیت یاوران نماز و همچنین منابع و امکانات  گروههای مردم نهاد برنامه ریزی شود.

دیدار مدیر استان اردبیل با امام جمعه کلور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا