اخبارسمنان

مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان با فرماندهی سپاه قائم دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، در روز ۶ اردیبهشت ماه، حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین، مدیر ستاد اقامه نماز با سردار دامغانی، فرمانده سپاه قائم استان دیدار کرد.

در این دیدار شمس الدین ضمن قدردانی از حمایت های سردار دامغانی، فرمانده سپاه قائم استان از برنامه های نمازی ستاد اقامه نماز، با توجه به اهمیت نماز و اهمیت حضور و همکاری سپاه در این موضوع، از دامغانی برای همکاری بیشتر با ستاد اقامه نماز دعوت به عمل آورد.

دامغانی ضمن تشکر از برنامه های نمازی ستاد اقامه نماز، ورود آن به دانشگاه ها و موسسات فرهنگی و مدارس را امری مناسب دانست و تاکید کرد: استفاده از ظرفیت های سپاه در این امر ضروریست.

وی افزود: ترویج این امر، یعنی اقامه نماز و مخصوصا نماز جماعت در جای جای استان از ضروریات است و لازمه حرکت به سمت رشد و تعالی انسانی و زمینه ساز حکومت مهدوی می باشد.

دامغانی تاکید داشت: گزارشات پیشرفت فرهنگ سازی نماز در مدارس و دانشگاه ها توسط ستاد اقامه نماز استان سمنان بسیار چشمگیر، قابل ستایش و با اهمیت است.

در این دیدار مقرر شد همکاری بفی ما بین بیش از پیش و با قوت ادامه داشته باشد و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ستاد اقامه نماز تمام توان خود را در کمک به نشر اقامه نماز در استان به کار گیرند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان با سردار فرماندهی سپاه منطقه ای استان دیدار کرد

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا