اخبارخراسان جنوبی

دیدار مدیرکل ثبت احوال با مدیر ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی ،۱۶ فروردین ماه مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی با حجت الاسلام و المسلمین کمیلی، مدیر ستاد اقامه نماز استان در محل ستاد اقامه نمازدیدار و گفتگو کرد.

مرتضی امیرآبادی زاده مدیر کل ثبت احوال استان در این دیدار گفت: تعامل دستگاه های اجرائی با ستاد اقامه نماز موجب تعالی این فرهنگ نورانی شده و می بایست با کار فرهنگی در این خصوص در مسیر رشد این فرهنگ غنی کوشید.

مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی توجه به اقامه نماز اول وقت به جماعت، حضور حداکثری همکاران در این فریضه، برگزاری منظم جشن تکلیف فرزندان پرسنل، برگزاری مسابقات فرهنگی و سایر برنامه ها در ایام مناسبت های مذهبی و ملی را از مهمترین برنامه های ستاد اقامه نماز اداره کل ثبت احوال استان برشمرد.

وی توجه به احکام و بیان مسائل شرعی را نیز مهم دانست و اظهار داشت که این امر نیز در بین نمازهای جماعت ثبت احوال استان انجام می گردد.

همچنین در این دیدار، حجت الاسلام و المسلمین کمیلی، مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن خیر مقدم و تبریک ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع)  از تلاش های مجموعه ثبت احوال در زمینه اقامه نماز، قدردانی و بر گسترش اقدامات فرهنگی در این خصوص تاکید کرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا