اخبارتهران

دیدار و گفتگو مدیر موسسه ریحانه النبی با مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران،  مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور با مدیر موسسه ریحانه النبی، مهدی فاضلی در تاریخ ۲۲  فروردین ماه در دفتر ستاد اقامه نماز استان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار مدیر موسسه ریحانه النبی نسبت به ارائه گزارش از برنامه های صورت گرفته گفت: این برنامه ها با هدف احیای سنت نماز شیرین برای کودکان اول ابتدایی مدارس منتخب مدارس برگزار می گردد. در این طرح معلمان پایه اول ابتدایی با شیوه های نوین دعوت کودکان به نماز آشنا می شوند.

وی در ادامه گفت : مدارس متقاضی اجرای طرح از سهمیه کتاب رایگان برخوردار می شوند و در مدت دو ماه به جشن شهر نماز راه می یابند.

فاضلی افزود: برگزاری برنامه های جنبی از جمله نمایشگاه عکس نماز، جانماز کودکانه، اقامه نماز جماعت و جشن تقدیر از کودکان شهر نماز از موارد برنامه های جذاب این طرح می باشد .

وی یادآور شد: شعار شهرمن، شهر نماز  ایجاد فضای شاد و بهبود ارتباط والدین با کودک از جمله اهداف اصلی  این برنامه ها می باشد.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران ضمن تشکر از زحمات وی گفت: جای تقدیر و تشکر دارد که افرادی در جامعه همانند شما زحمات فراوانی را برای آموزش نماز کودکان انجام می دهند.

نورمحمدپور افزود: ستاد اقامه نماز استان تهران  از برنامه های ویژه کودکان از جمله شهرمن، شهر  نماز در کل  استان تهران استقبال می کند.

دیدار با مدیر موسسه قرآن ریحانه النبی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا