آذربایجان غربی

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان غربی با مدیر ستاد اقامه نماز استان دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی، مهرافروز، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) با حجت الاسلام و المسلمین پناهی، مدیر ستاد اقامه نماز استان، شنبه چهارم شهریور ماه،در محل ستاد اقامه نماز و در مورد برنامه های نمازی دیدار و گفتگو کرد.

در این جلسه مهر افروز ضمن تبریک انتصاب مدیر ستاد اقامه نماز گفت: مایه مباهات و افتخار کمیته امداد امام خمینی(ره) است که در امر اقامه نماز و اجرای برنامه های نمازی جزو ادارات فعال استان هستیم. سطح شرکت در نماز جماعت این اداره گاهاً به حدی است که در نمازخانه جای کافی برای  نمازگزاران وجود ندارد.

وی افزود: در سطح استان ۲۱ اداره کمیته امداد وجود دارد که در همه ادارات نماز جماعت بصورت مرتب و منظم همراه با امام جماعت برگزار میشود. کمیته امداد سعی دارد تا به بندهای تفاهم نامه نمازی منعقده مابین دو دستگاه با برنامه ریزی عمل کند. همچنین این اداره در فضای مجازی نیز فعالیت زیادی در امر نماز دارد و اکثر همکاران در کانال قرار هفده ستاد اقامه نماز نیز عضو هستند.

حجت الاسلام و المسلمین پناهی گفت: رویکرد اصلی و تمرکز ستاد اقامه نماز بر روی تربیت نسل آینده کشور است. متاسفانه کوتاهی در این مورد باعث فاصله گرفتن نسل نو از معنویات و نماز شده است. دشمن بیشترین تمرکز خود را روی کودکان و نوجوانان گذاشته تا بتواند این نسل را از معنویات و مسیر اصلی انقلاب دور سازد و اگر تمهیدات و برنامه ریزی های لازم برای برگرداندن این نسل به آغوش اسلام انجام نشود، باعث تبدیل ضعف به بحران خواهد شد.

ائمه جماعت باید به این نکته توجه داشته باشند که نماز جماعت محله ای که در پشت سر آن صدای کودکان و بازی آنها نیاید، میتوان آن محله را مرده حساب کرد. امیدوارم این همکاری در سال جاری و سالهای آتی بین ستاد اقامه نماز و کمیته امداد فعالتر، پویاتر و با اثرگذاری بالاتر باشد و تاثیرات این همکاری در استان ملموس باشد.

مدیر کل کمیته امداد استان آذربایجان غربی با مدیر ستاد اقامه نماز استان دیدار و گفتگو کرد مدیر کل کمیته امداد استان آذربایجان غربی با مدیر ستاد اقامه نماز استان دیدار و گفتگو کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا