اخبارالبرز

مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز با استاندار دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، با هدف تشریح فعالیتهای ستاد اقامه نماز استان، حجت الاسلام والمسلمین مرادی مدیر ستاد اقامه نماز استان با عبداللهی استاندار البرز در روز یکشنبه پنجم شهریور ماه دیدار و گفتگو کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز ضمن تبریک هفته دولت و تقدیر از تلاش های شبانه روزی استاندار جهت ترویج و تبلیغ اقامه نماز در استان بیان داشت: فرمانداران به عنوان رئیس شورای اقامه نماز شهرستان جلسات فصلی شورای اقامه نماز را با اهتمام بیشتری برگزار کنند و مقرر شود، فرمانداران با پیگیری دبیران ستاد اقامه نماز شهرستانها در گسترش و شبهه زدایی در نسل جوان با همکاری آموزش و پرورش اقدامات موثری را انجام دهند و گزارش آن را به ستاد اقامه نماز استان البرز ارسال کنند.

عبداللهی استاندار البرز ضمن ابراز رضایت و تقدیر و تشکر از ستاد اقامه نماز استان،گفت: با هماهنگی معاون توسعه دغدغه های مدیر ستاد اقامه نماز استان به فرمانداران ابلاغ شد و مقرر است از منابع استانی، مبلغی در شهریور ماه جهت برگزاری اردوهای دانش آموزی در اختیار ستاد اقامه نماز استان قرار گیرد.

در ادامه عبداللهی افزود: توسعه و گسترش اردوهای زیارتی، علمی و تفریحی برای دانش آموزان باعث ایجاد انگیزه و هدف تعمیق و ترویج فرهنگ اقامه نماز می شود.

ویضمن هماهنگی با مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری جهت همکاری موثر با ستاد اقامه نماز و مدیر کل آموزش و پرورش، بر تربیت نسل انقلابی، با برگزاری اردو و پرسمان نمازی برای ۵ هزار نفر از دانش آموزان با همکاری شورای هماهنگی تبلیغات تاکید کرد.

در پایان مدیر ستاد اقامه نماز استان از رونمایی ده عدد موشن گرافی قبل از شروع سال تحصیلی خبر داد.

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز با استاندار البرز دیدار مدیر ستاد اقامه نماز با استاندار البرز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا