اخبارکردستان

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان با فرماندار بیجار دیدار کرد

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان: اقدامات بعضی از متولیان نمازخانه ها قابل تقدیر و تشکر است اما در بعضی از نمازخانه ها از جمله در یکی از پارک های شهرستان نواقصاتی وجود دارد که لازم است در اسرع وقت رفع شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، هفتم فروردین ماه عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان با محبیان فرماندار و کرانی دبیرشورای اقامه نماز شهرستان بیجار دیدار کرد.

در ابتدای این دیدار عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان ضمن  تبریک سال نو و تقارن آن با ماه مبارک رمضان از زحمات و تلاش های رئیس و دبیر شورای اقامه نماز شهرستان بیجار در جهت توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز، تقدیر و تشکر کرد.

وی به بازدید هایی که از نمازخانه های راه های مواصلاتی، پارک ها و جایگاه های عرضه سوخت شهرستان بیجار داشته، اشاره کرد و گفت: اقدامات بعضی از متولیان نمازخانه ها قابل تقدیر و تشکر است اما در بعضی از نمازخانه ها از جمله در یکی از پارک های شهرستان نواقصاتی وجود دارد که لازم است در اسرع وقت رفع شود.

مدیر ستاد اقامه نماز با اشاره به اهمیت و جایگاه نماز در رشد معنویت مردم و بویژه نسل نو، مواردی به عنوان پیشنهاد مطرح کرد. وی گفت: پیشنهاد می کنم در اولین جلسه شورای اداری شهرستان، فرماندار و امام جمعه بر اهمیت توسعه و ترویج فرهنگ نماز تاکید کنند و به مسئولین شهرستان توصیه شود که از همه ظرفیت ها و امکانات برای این فریضه الهی بهره برداری نمایند.

عظیمی با اشاره به اهمیت شورای اقامه نماز شهرستان گفت: برنامه ریزی شود تا درهر فصل از سال حداقل یکبار جلسات شورای اقامه نماز تشکیل شود و اولین جلسه حداکثر در اردیبهشت ماه برگزار شود.

وی با اشاره به اهمیت نماز در رشد معنوی دانش آموزان گفت: در امر توسعه و ترویج فرهنگ نماز در بین نسل نو و بویژه دانش آموزان باید برنامه ریزی و سرمایه گزاری ویژه ای صورت گیرد و پیشنهاد می کنم به منظور تشویق دانش آموزان و همچنین بیان اهمیت نماز برای اولیای آنان، مسئولین شهرستان بویژه فرماندار و امام جمعه به صورت نمادین در نماز جماعت مدارس شرکت کنند.

در ادامه این جلسه محبیان فرماندار بیجار ضمن تشکر از مدیر ستاد اقامه نماز و همچنین تبریک سال نو و آرزوی قبولی طاعات و عبادات ماه مبارک رمضان، گزارش مختصری از اقدامات انجام شده در جهت توسعه امر نماز ارائه کرد و گفت: در سه ماهه چهارم سال بیشتر وقت و انرژی فرمانداران متمرکز بر برگزاری انتخابات بود که خوشبختانه انتخابات آبرومندانه ای در بیجار برگزار شد.

وی افزود: سعی می کنیم در سال ۱۴۰۳ به مراتب بیشتر به امر نماز توجه کنیم و اگر کاستی هایی بویژه در سه ماهه چهارم سال گذشته بوده جبران کنیم و انشاالله با کمک و همراهی ستاد اقامه نماز استان اقدامات بسیار مناسبی در سال ۱۴۰۳ انجام خواهیم داد.

محبیان از اقدامات کرانی دبیر شورای اقامه نماز شهرستان بیجار تشکر کرد و گفت: نکته نظراتی که مدیر ستاد اقامه نماز ارائه کردند در دستور کار شورای اقامه نماز شهرستان قرار داده شود تا به آن ها توجه ویژه شود.

در این جلسه همچنین صیاد کرانی دبیر شورای اقامه نماز شهرستان بیجار گزارشی از اقدامات انجام گرفته ارائه کرد.

 

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان با فرماندار بیجار دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا