اخبارخراسان شمالی

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی با استاندار

حجت الاسلام احمدی فرد بازدید از نمازخانه مدارس را از ابتدای سال تحصیلی از اولویت های ستاد بیان کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، صبح امروز یازدهم آذرماه مدیر ستاداقامه نماز استان با حضور در دفتر محمدرضا حسین نژاد استاندار خراسان شمالی با وی دیدار و گزارش فعالیت های این ستاد را تشریح کرد.

حجت الاسلام احمدی فرد در این دیدار با اشاره به فعالیت های نظارتی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی در ادارات و مدارس استان، اظهار داشت: کارشناسان ستاد با حضور در ادارات و مدارس استان به بررسی مسائل و مشکلات مربوط به حوزه نماز می پردازند و در مواقع لازم توصیه های کاربردی در جهت بهبود وضعیت اقامه نماز را به مدیران ابلاغ می کنند.

وی بازدید از نمازخانه مدارس را از ابتدای سال تحصیلی از اولویت های ستاد بیان کرد و افزود: با شروع سال تحصیلی کارشناسان ستاد استان با حضور در آموزشگاه‌ها و پیگیری جهت برپایی نماز جماعت و حضور امام جماعت در مدارس گام هایی در جهت برپایی این فریضه الهی در مدارس برداشتند.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی در ادامه اجلاس استانی نماز را رویدادی تاثیر گذار در استان خواند و گفت: امیدواریم امسال به همکاری استانداری و سایر دستگاه های اجرایی شاهد برگزاری هر چه باشکوه تر هفتمین اجلاس استانی نماز باشیم.

محمدرضا حسین نژاد نیز در این دیدار ضمن تقدیر از فعالیت های ستاد اقامه نماز خراسان شمالی اظهار داشت: همه تلاش می کنیم تا با همکاری دستگاه های اجرایی اجلاس نماز را در استان برگزار کنیم.

دیدار با استاندار خراسان شمالی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا