آذربایجان غربی

مدیر ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی با استاندار دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی، حجت الاسلام و المسلمین پناهی، مدیر ستاد اقامه نماز استان، با دکتر معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی، در محل دفتر استانداری و در تاریخ دوم خرداد ماه دیدار و گفتگو کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در این دیدار ضمن ابلاغ سلام حجت الاسلام و المسلمین قرائتی را به استاندار، به ارائه گزارشی از عملکرد ستاد در ماه گذشته و مشکلات پیش روی ستاد اقامه نماز پرداخت.

معتمدیان ضمن قدردانی از عملکرد ستاد اقامه نماز در ماه گذشته از تلاش های مدیر ستاد تشکر کرد و گفت: حل مشکلات نمازی در سطح استان باید در اولویت قرار گیرد.

استاندار آذربایجان غربی گفت: با توجه به اینکه استان آذربایجان غربی جزو یکی از گذرگاه های زوار اربعین برای ورود و خروج از مرز میباشد هرچه سریعتر باید مشکل نمازخانه های بین راهی حل شود و این امر مستلزم داشتن آماری دقیق از نمازخانه های بین راهی اعم از دولتی و خصوصی و کمبود های هر نمازخانه میباشد.

وی افزود: جهت حل مشکل ساختمان ستاد اقامه نماز، زمینی با متراژ مناسب جهت ایجاد ساختمان جدید ستاد اقامه نماز استان، از طرف استانداری اختصاص یافته و پس از طی روال و دستورات اداری سعی خواهد شد تا شهریور ماه سال جاری به ستاد تحویل گردد.

استاندار آذربایجان غربی افزود: جلسه شورای اقامه نماز استان نیز در اولویت قرار دارد ان شاء الله در فصل جاری اولین جلسه آن و با حضور مدیران استان برگزار خواهد شد تا بتوانیم در امر اقامه نماز و احیای آن در استان، گامی استوار برداریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا