اردبیل

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل با فرماندار شهرستان نیر دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل روز چهارشنبه یکم شهریور ماه، عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل به همراه کارشناسان ستاد و دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان با فرماندار نیر دیدار کرد.

عبدی در این دیدار با اشاره به موقعیت مناسب آب و هوایی شهر نیر و دارا بودن مناطق زیبای گردشگری و آب درمانی در این شهرستان گفت: تجهیز و بهسازی نمازخانه ها و برپایی نماز جماعت در پارکها و مجتمع های تفریحی داخل شهر باید در اولویت برنامه های شورای اقامه نماز شهرستان نیر قرار گیرد.

مدیر ستاد اقامه نماز اردبیل ضمن تشریح آیین نامه جدید تشکیل شورای اقامه نماز در شهرستان ها و بخشنامه ۱۵ ماده ای وزیر کشور در بحث نماز، وظایف و مسئولیت فرمانداران در قبال اجرائی نمودن این آیین نامه و بخشنامه را یادآور شد.

وی با اشاره به برگزاری دومین جشنواره سراسری فجر تا فجر و همچنین مسابقه سراسری کتابخوانی نماز در سیره امام رضا “ع”، از فرماندار نیر خواست با ابلاغ به ادارات شهرستان مبنی بر تبلیغ گسترده این دو رویداد، زمینه حضور حداکثری علاقمندان را فراهم آورد.

حسینی فرماندار شهرستان نیر هم در این دیدار ضمن سپاس از فعالیت ها و تلاش های ستاد اقامه نماز استان در راستای ترویج و توسعه فرهنگ نماز گفت: نماز در دین اسلام از جایگاه و اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و همه مسئولان و مدیران در قبال ترویج فرهنگ نورانی نماز وظیفه دارند.

در پایان این دیدار، عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل با اهدای لوح تقدیر و کتاب نماز، از زحمات فرماندار نیر تجلیل بعمل آورد.

دیدار با فرماندار شهرستان نیردیدار با فرماندار شهرستان نیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا