اخبارسمنان

رییس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش استان سمنان با مدیر ستاد اقامه نماز دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، در روز ۲۳ فروردین ۱۴۰۲، حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین، مدیر ستاد اقامه نماز با آریا منش، رییس اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان دیدار و گفتگو کرد.

این جلسه پیرامون برگزاری دوره آموزشی برای امامان جماعت مدارس برگزار شد و با توجه به اهمیت آموزش امامان جماعت مدارس در سطوح و مقاطع مختلف برای زمان برگزاری این دوره برنامه ریزی شد.

شمس الدین در این جلسه با اشاره به اهمیت آموزش برای تمام امور و بیان اینکه آموزش اصطلاحا پبشانی انجام کارهای مهم است افزود: بدون آموزش بهره وری به طور کامل نخواهد بود.

مدیر ستاد اقامه نماز تاکید کرد: باید تلاش شود با برنامه ریزی مناسب، آموزش های مستمر برای ائمه جماعت مدارس برگزار شود.

آریا منش رییس اداره قرآن، عترت و نماز به نمایندگی از مدیر کل آموزش و پرورش، برای پیگیری و برگزاری دوره های آموزشی قول مساعد داد و مقرر شد در هفته های آینده اولین کارگاه آموزشی با حضور ۱۰۰ نفر از امامان جماعت مدارس برگزار گردد.

لازم به ذکر است این دوره های آموزشی در گروه های ۱۰۰ نفره در ۶ ماه اول سال با حضور مبلغین و اساتید مرکز تخصصی نماز برگزار خواهد شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان جلسه ای با آقای آریا منش، رییس اداره قرآن و عترت اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا