آذربایجان غربی

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی با مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه شهدای استان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی، حجت الاسلام و المسلمین پناهی مدیر ستاد اقامه نماز استان با حجت الاسلام و المسلمین فیاضی، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان آذربایجان غربی، سی و یکم اردیبهشت ماه در محل سپاه شهدا ارومیه دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام و المسلمین پناهی، مدیر ستاد اقامه نماز استان در این نشست گزارشی از فعالیت ها و چگونگی انجام برنامه های ستاد اقامه نماز ارائه نمود و گفت: وضعیت نامطلوب اقامه نماز در ادارات استان باعث کمرنگ شدن معنویات و توجه به خداوند در طول روز شده است.

مدیر ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی در مورد اهمیت احیاء نماز و تقویت آن گفت: توجه به شرایط و استعدادهای خاص هر استان و اداره در تفاهم نامه بومی نمازی ما بین دو دستگاه مورد توجه قرار میگیرد. علاوه بر این تامین ائمه جماعت مدارس با همکاری ادارات از جمله مواردی است که در سال تحصیلی آتی، ستاد اقامه نماز به صورت جدی پیگیر این مورد خواهد بود.

حجت الاسلام و المسلمین فیاضی نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: نماز بالاترین اولویت در هر دستگاه و اداره ای باید باشد و باید پیگیر انجام امور مربوط به اقامه نماز باشیم، این ایده بسیار پسندیده است و اگر به درستی اجرا شود به حتم به نفع جامعه خواهد بود. کار اول ما، قدم اول ما نماز است و ما باید در این مسیر قدم های عالی برداریم.

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز با مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه شهدای استان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا