اخبارخراسان شمالی

دیدار رئیس نهاد دانشگاه علوم پزشکی با مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، صبح امروز بیست و سوم مهرماه حجت الاسلام سیدی مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی ضمن حضور در دفتر مدیر ستاد اقامه نماز استان پیرامون اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی و همچنین فعالیت های نظارتی پیرامون اقامه نماز بحث و تبادل نظر کردند.

حجت الاسلام احمدی فرد در ابتدای این دیدار ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام سیدی، اظهار داشت: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری همیشه نقشی مهم و اساسی در ارتقای معنویت و دین باوری در میان دانشجویان داشته و دارد که امیدواریم با حضور جنابعالی این موضوع نسبت به قبل افزایش یابد.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی در ادامه با اشاره به نقش نماز در آرامش معنوی در انسان، گفت: همه ما باید تلاش کنیم تا با مهیا نمودن زمینه برگزاری هر چه باشکوه تر نماز جماعت در تمامی ساختمان ها و دانشکده های مجموعه علوم پزشکی قدمی هر چند کوچک در راستای توسعه و ترویج این فریضه الهی برداریم.

وی در ادامه با اشاره به تفاهم نامه بومی مشترک ستاد اقامه نماز با مجموعه علوم پزشکی گفت: اجرای برنامه های آموزشی از جمله دوره آموزشی سلامت معنوی و نشست های دانشجویی با همکاری دو مجموعه برگزار می شود.

حجت الاسلام والمسلمین سیدی نیز در ادامه ضمن ابزار خرسندی از این دیدار تصریح کرد: نگاه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها نیز به امر نماز نگاه ویژه ای است که امیدواریم با همکاری دو مجموعه بتوانیم قدم های موثری در این راستا برداریم.

دیدار نهاد با ستاد خراسان شمالی

دیدار نهاد با ستاد خراسان شمالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا