اخبارگلستان

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز گلستان با نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه گرگان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، با هدف تشریح فعالیتهای فرهنگی و آموزشی نماز و مهدویت، قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان به همراه معاون پرورشی و رئیس قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش و مسئول طرح امین مدارس، با آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه استان گلستان و امام جمعه گرگان، در روز شنبه هشتم مهر ماه دیدار و گفتگو کرد.

محمدی در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از اجرای برنامه های مهدوی در ایام نهم ربیع الاول گفت: زنگ مهدویت در مدارس استان با حضور ۴۱۷ هزار دانش آموز و ۲۴ هزار معلم در روز نهم ربیع الاول نواخته شد که با استقبال بی نظیر دانش آموزان روبرو شد.

وی افزود: اجرای جشن بیعت در مدارس ویژه دانش آموزان و در خیابان پنجم آذر ویژه عموم مردم با حضور بیش از ۶ هزار نفر برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در ادامه با اشاره به ضرورت فرهنگ سازی مهدوی ویژه نسل نو، گفت: در این راستا نشستهای مهدویت با هدف شناخت معارف امام زمان(عج) و تبیین وظایف منتظران در عصر غیبت، ویژه دانش آموزان و خانواده ها برگزار شده است.

محمدی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت نماز خانه های مدارس و اقامه نماز جماعت در مدارس، از برگزاری زنگ نماز در روز یکشنبه نهم مهرماه در مدرسه شاهد خبر داد.

وی افزود: این حرکت نمادین با هدف ترویج فرهنگ اقامه نماز در بین نسل نو و دانش آموزان انجام خواهد شد و در پایان نماز جماعت با حضور نماینده ولی فقیه اقامه خواهد شد.

 

دیدار با نماینده ولی فقیه گلستان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا