اخبارکردستان

دیدار مدیر و کارکنان ستاد اقامه نماز استان کردستان با نماینده ولی فقیه

نماینده ولی فقیه استان کردستان: عملکرد ستاد اقامه نماز قابل تقدیر است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، مدیر و کارکنان ستاد اقامه نماز استان به همراه تعدادی از دبیران شورای اقامه نماز دستگاههای اجرایی به مناسبت سال جدید با حجت الاسلام و المسلمین پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان در روز پنجشنبه هفدهم فروردین دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تبریک سال جدید و ماه مبارک رمضان از حمایت های نماینده ولی فقیه از برنامه های ستاد اقامه نماز تشکر کرد.

وی با اشاره به فعالیت های ستاد اقامه نماز در سال گذشته گفت: به کارهای انجام شده قانع نیستیم و باید بیشتر برای ترویج فرهنگ نورانی نماز تلاش کنیم.

عظیمی خاطرنشان کرد: با توجه به محدودیت منابع مالی و کمبود نفرات در ستاد اقامه نماز لازم است دستگاههای استانی بیش از گذشته از ستاد اقامه نماز حمایت کنند تا با استفاده از ظرفیت های استان، فعالیت های متنوع و با کیفیت تری برای اقشار مختلف جامعه و به ویژه دانش آموزان و دانشجویان انجام دهیم.

حجت الاسلام پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان ضمن خیر مقدم به حاضرین و تبریک سال نو گفت: عملکرد ستاد اقامه نماز قابل تقدیر است، من از مدیر ستاد و همکاران تشکر می کنم که بدون کوچکترین حاشیه ای اقدامات خوبی در جهت اقامه نماز انجام می دهند.

وی با اشاره به روایت پیامبر اکرم(ص) که فرمودند: نماز نور چشم من است گفت: نماز باید این خصوصیات مهم را داشته باشد که اول وقت برگزار شود، با جماعت اقامه شود و با حضور قلب باشد.

نماینده ولی فقیه افزود: نماز انسان را از فحشا دور می کند که اگر دور نکند نمازمان اشکال دارد.

وی اظهار کرد: نباید به بهانه مشغله و جلسه نماز را به تاخیر انداخت، مقام معظم رهبری فرمودند وقاحت است اگر صدای اذان را بشنویم و به سمت نماز نرویم.

دیدار مدیر و کارکنان ستاد اقامه نماز استان با نماینده ولی فقیه

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا