اخبارکردستان

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان با معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، مدیر ستاد اقامه نماز سه شنبه هجدهم بهمن ماه با رشیدی پور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری دیدار کرد.

در ابتدای این دیدار عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان با عرض تبریک به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی درخصوص برنامه هایی که باید تا پایان سال در حوزه نماز انجام شود توضیحاتی ارائه کرد.

وی با اشاره به دستور العمل ستاد اقامه نماز کشور و نامه وزیر کشور درخصوص برگزاری اجلاس استانی نماز گفت: این اجلاس به تبعیت از اجلاس کشوری هر سال باید برگزار شود و از نظر فضاسازی و جلب توجه آحاد مختلف جامعه و بویژه مسئولین استان به توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز بسیار تاثیر گزار است و در این اجلاس سعی می شود منویات مقام معظم رهبری درخصوص نماز بویژه در پیام این بزرگوار به  اجلاس بیست و نهم مورد تبیین و تاکید قرار گیرد.

وی افزود: باید برنامه ریزی شود تا همه دستگاه ها بویژه استانداری، آموز و پرورش، دانشگاه فرهنگیان و سازمان مدیریت  در برگزاری این اجلاس از تمام امکانات و ظرفیت های موجود استفاده کنند تا اجلاسی آبرومندانه و تاثیرگزار برگزار گردد لذا از استاندارری انتظار می رود که طی جلسه ای با حضور دستگاه های مورد نظر و ستاد اقامه نماز نسبت به تعیین برنامه های اجلاس و تقسیم بندی وظایف اقدام نمایند.

عظیمی سپس در خصوص جشنواره فجر تا فجر توضیحاتی ارائه کرد و گفت: مرحله داوری استانی جشنواره به اتمام رسیده و افراد برتر مشخص شدند و باید برنامه ریزی کنیم از نفرات برتر تجلیل به عمل آید.

در ادامه رشیدی پور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری ضمن تشکر از حضور مدیر ستاد اقامه نماز و همراهان گفت: در اجلاس کشوری نماز  مسئولین بویژه رئیس جمهور حضور پیدا کردند و همچنین پیام ارزشمند مقام معظم رهبری حاکی از این است که برگزاری اجلاس نماز در سطح کشور و استان از اهمیت بالایی برخوردار است.

رشیدی پور گفت: بخاطر اینکه بتوانیم از همه ظرفیت های استانی و رهنمود های استانداری و نماینده ولی فقیه در جهت برگزاری اجلاسی باشکوه بهره مند شویم هماهنگی میکنیم تا انشاالله شورای اقامه نماز استان و ستاد استانی جشنواره فجر تا فجر برگزار گردد و تصمیمات لازم درخصوص کمیت و کیفیت برگزاری اجلاسیه نماز و مراسم پایانی جشنواره فجر تا فجر اتخاذ گردد.

لازم به ذکر است در پایان این جلسه دبیران دو شهرستان از نظر امکانات توضیحاتی ازائه نمودند  که مقرر شد در این خصوص با فرمانداری های شهرستان صحبت شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا