آذربایجان غربی

اعلام آمادگی بانک قرض الحسنه مهر ایران آذربایجان غربی در جهت ترویج فرهنگ اقامه نماز

ستاد اقامه نماز و بانک قرض الحسنه مهر ایران در آذربایجان غربی به دنبال بهبود عملکرد و ترویج نماز و افزایش مشارکت فرهنگی، به گفتگو نشستند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی، سرپرست شعب استانی بانک مهر ایران در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین پناهی مدیر ستاد اقامه نماز در روز چهارشنبه نهم خرداد، نسبت به اجرای کامل بندهای تفاهم نامه های ملی و بومی تاکید کرد و در خصوص پیگیری، بهبود عملکرد و اجرای مصوبات گفتگو کردند.

در این جلسه، حجت الاسلام و المسلمین پناهی ضمن تأکید بر اهمیت ثبت دقیق مستندات در سامانه سجاده، از سرپرست بانک مهر ایران خواست تا فعالیت‌های مرتبط با ترویج فرهنگ اقامه نماز را با جدیت بیشتری دنبال کنند.

در ادامه وی اشاره کرد: عدم بارگذاری مستندات در سامانه متمرکز کشوری موجب شده است تا این دستگاه از روند ارزیابی خارج شده و وضعیت فعالیت های نمازی آن مورد سوال و ابهام قرار گیرد.

مدیر ستاد اقامه نماز همچنین بر ضرورت اجرای برنامه‌های فرهنگی متمرکز بر نماز برای جذب جوانان و نوجوانان، خانواده های کارکنان شعبات بانک در سطح استان تأکید و اعلام کرد که ستاد آمادگی دارد تا در اجرای چنین برنامه‌هایی مشارکت فعال داشته باشد.

در پایان جلسه، با ارائه گزارشی از فعالیت‌های بانک مهر ایران، بر اساس خواست طرفین مقرر شد با تعیین امام جماعت، نمازهای جماعت مستمر و به طور منظم برای کارکنان و مراجعه‌کنندگان در محل شعب بانک ها و ساختمان ستاد مرکزی برپا شود.

گفتنی است این اقدام به منظور تقویت فرهنگ اقامه نماز و ایجاد فضای معنوی در محیط کار صورت می‌گیرد. امید است که این تغییرات به ترویج هرچه بیشتر فرهنگ نماز در جامعه کمک کند.

اعلام آمادگی بانک قرض الحسنه مهر ایران استان آذربایجان غربی در راستای توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز درون سازمانی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا