خراسان شمالی

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی با مدیر کل کانون پرورش فکری و کودکان و نوجوانان دیدار کرد

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی: برنامه‌های فرهنگی متنوع همچون مهرواره با خدا حرف بزن و هیئت عاشورایی نوجوانان از برنامه های مشترک ستاد اقامه نماز استان با کانون پرورش فکری بود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، صبح امروز بیستم فروردین ماه مدیر ستاد اقامه نماز استان به همراه کارشناس فرهنگ و آموزش با حضور در دفتر مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان دیدار و پیرامون برنامه های فرهنگی مشترک در سال جدید بحث و تبادل نظر کردند.

حجت الاسلام احمدی فرد در این دیدار ضمن تشکر از اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی مشترک در سال گذشته، اظهار داشت: اجرای برنامه‌های فرهنگی متنوع همچون مهرواره با خدا حرف بزن و هیئت عاشورایی نوجوانان از برنامه های مشترک ستاد اقامه نماز استان با کانون پرورش فکری بود که امیدواریم در سال جدید نیز شاهد اجرای برنامه های مشترک بیشتری در حوزه نماز باشیم.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی در ادامه با اشاره به برگزاری ششمین دوره “مهرواره با خدا حرف بزن”، گفت: خوشبختانه در سال گذشته فراخوان ششمین دوره از مهرواره با حرف بزن منتشر شد که با توجه به آمار خوب شرکت کنندگان امیدواریم تا اواخر اردیبهشت ماه اختتامیه این مهرواره برگزار گردد.

وی در پایان از آمادگی ستاد اقامه نماز در راستای اجرای برنامه های مشترک خبر داد و افزود: اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی نماز با همکاری گروه یاوران نماز نوجوان از مواردی است که امیدواریم بیش از سال قبل انجام شود.

فرهاد آقابیگی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خرسان شمالی در این دیدار ضمن تشکر از ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، گفت: ستاد اقامه نماز استان در اجرای تمامی برنامه های فرهنگی بعنوان بازوی قوی و همراه با کانون پرورش فکری همراه بوده و هست و امیدواریم بتوانیم در سال جدید این همکاری را گسترش دهیم.

دیدار با مدیر کل کانون پرورش فکری خراسان شمالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا