اخبارخراسان جنوبی

دوره آموزشی سلامت معنوی در دانشگاه علوم پزشکی خراسان جنوبی برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی، در روز بیست و هفتم آذر ماه حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان با دستجردی معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان پیرامون اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی و همچنین فعالیت های نظارتی پیرامون اقامه نماز بحث و تبادل نظر کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در ابتدای این دیدار ضمن تسلیت ایام شهادت و سوگواری حضرت زهرا (س)  با اشاره به نقش نماز در آرامش معنوی در انسان، گفت: همه ما باید تلاش کنیم تا با مهیا نمودن زمینه برگزاری هر چه باشکوه تر نماز جماعت در تمامی ساختمان ها و دانشکده های مجموعه خوابگاهی و بیمارستانها  قدمی هر چند کوچک در راستای توسعه و ترویج فرهنگ نورانی این فریضه الهی برداریم.

وی در ادامه با اشاره به تفاهم نامه بومی مشترک ستاد اقامه نماز با مجموعه علوم پزشکی استان گفت: اجرای برنامه های آموزشی از جمله دوره آموزشی سلامت معنوی و نشست های دانشجویی با همکاری دو مجموعه برگزار می شود.

دستجردی معاونت دانشگاه علوم پزشکی استان نیز در ادامه ضمن خیر مقدم تصریح کرد: نگاه دانشگاه نیز به امر نماز نگاه ویژه ای است که امیدواریم با همکاری دو مجموعه بتوانیم قدم های موثری در این راستا برداریم. و آمادگی خود را برای برگزاری دوره آموزشی سلامت معنوی ویژه پرستاران و کادر درمان دانشگاه علوم پزشکی استان  ونشست های دانشجویی با محوریت نماز اعلام کرد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا