لرستان

طرح آموزشی و تربیتی معراج ویژه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان خرم آباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، طرح آموزشی و تربیتی معراج ویژه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان شهرستان خرم آباد با حضور حجج الاسلام والمسلمین بیاتی و فلاحی از اساتید مرکز تخصصی نماز و مهدویت کشور در تاریخ هشتم اردیبهشت ماه برگزار شد.

استاد مرکز تخصصی نماز در خصوص طرح آموزش و تربیتی معراج ویژه دانشجویان اظهار داشت: توصیه ما به دانشجومعلمان دانشگاه این است که بحث نماز را جدی بگیریم و اولویت نخست ما باید مسائل اعتقادی به ویژه نماز باشد و امیدوارم که شما در این زمینه کوشا باشید تا دانش آموزان آینده نیز در عرصه نماز پیشگام باشند و از شما الگو گرفته و باید در انجام این مهم از ایده‌های خلاقانه و نو استفاده شود و امیدوارم که شما در آینده معلمینی موفق باشید.

وی گفت: دوره آموزشی تربیتی معراج با رویکرد معارف نماز به مدت دو روز در شانزده  ساعت برگزار می‌شود و این دوره با هدف پاسخگویی به شبهات دانشجویان درباره نماز، توسعه و ایجاد فضای آزاداندیشی و نظریه پردازی و تحلیل و تبیین در حوزه نماز بوده و امید است که دانشجومعلمان با نهایت اهتمام و توجه به مباحث دوره بهره کافی و وافی را داشته باشند.

همچنین قابل ذکر است که در این دوره سرفصل های آموزشی نمازشناسی و نقش نماز در کاهش آسیب های اجتماعی، شیوه های دعـوت به نماز، آداب و اسـرار نماز، تفسیر آیات نماز و نقش نماز در تحکیم خانواده و سبک زندگی تدریس شد.

برگزاری طرح آموزشی و تربیتی معراج ویژه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان خرم آباد

برگزاری طرح آموزشی و تربیتی معراج ویژه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان خرم آباد برگزاری طرح آموزشی و تربیتی معراج ویژه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان خرم آباد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا