اخبارخراسان شمالی

جلسه هم اندیشی دوره آموزشی معراج دانشجو معلمان خراسان شمالی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، ظهر روز بیست و ششم فروردین ماه، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جهت اجرای دوره آموزشی معراج ویژه دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان با حضور کارشناسان فرهنگ و آموزش و ارزیابی ستاد اقامه نماز بعد از اقامه نماز ظهر و عصر در دانشگاه فرهنگیان برگزار شد.

در ابتدا حجت الاسلام میرزازاده کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز از تلاش و عزم بزرگواران برای برگزاری این دوره تشکر کرد همچنین برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی نمازی را از ملزومات مباحث تدریسی در دانشگاه فرهنگیان دانست.

در ادامه یوسفی مسئول نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان گفت: اولویت در برگزاری این دوره کیفیت بخشی آموزش و تبیین این امر مهم برای دانشجویان است، همچنین افزود: تلاش بر استفاده حداکثری از ظرفیت ها برای مشارکت اکثر دانشجویان در این دوره می باشد.

سیدمسعود ارکانی فرد کارشناس فرهنگ و آموزش ستاد اقامه نماز در ادامه گفت: تلاش بر جذب و استفاده بهترین اساتید بومی و مرکز تخصصی نماز مشهد مقدس برای برگزاری هر چه بهتر و مفیدتر این دوره است.

در پایان مصوب شد در اوایل اردبهشت ماه و در مکان پردیس های امام محمد باقر(ع) با حضور اساتید برجسته مرکز تخصصی نماز مشهد مقدس برگزار شود.

جلسه هم اندیشی دوره آموزشی معراج دانشجو معلمان خراسان شمالی برگزار شد

جلسه هم اندیشی دوره آموزشی معراج دانشجو معلمان خراسان شمالی برگزار شد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا