اخبارگلستان

دوره آموزشی طرح معراج ویژه دانشجو معلمان در گلستان برگزار شد+ تصاویر

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، دوره آموزشی طرح معراج ویژه دانشجو معلمان در گلستان برگزار شد.

دوره آموزشی طرح معراج ویژه دانشجو معلمان با حضور اساتید مرکز تخصصی نماز، همراه با مسابقات فرهنگی و ورزشی و با ارائه گواهینامه پایان دوره، ویژه دانشجو معلمان (آقایان) به مدت ۱۶ ساعت طی سه روز جمعه، شنبه و یکشنبه، ۱۵ و ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت ماه در اردوگاه جنگلی شیرآباد در حال برگزاری می باشد.

عهد و میثاق دانشجویان و مسئولین با شهید گمنام در ابتدای مراسم، حضور و سخنرانی مدیر ستاد اقامه نماز، فرماندار و امام جمعه از ویژه برنامه های این مراسم بود.

این دوره آموزشی با هدف بصیرت افزایی و توانمندسازی دانشجو معلمان در موضوع نماز، توسعه مشارکت و نقش‌آفرینی دانشگاهیان به ویژه دانشجو معلمان در توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز، پاسخ به شبهات در مورد نماز، بسط و گسترش فضای تحلیل و تبیین و ارزیابی، آزاد اندیشی و نظریه پردازی در حوزه نماز، شناسایی و معرفی تجارب و ایده های برتر در زمینه نماز و برگزاری نماز های باشکوه در دانشگاه می باشد.

سرفصل های این دوره شامل نماز شناسی و نقش نماز در کاهش آسیب‌های اجتماعی، شیوه های دعوت به نماز، آداب و اسرار نماز، تفسیر آیات نماز و نقش نماز در تحکیم خانواده و سبک زندگی و پرسمان(مهارت های پاسخگویی در شبهات نماز) می باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا