اخبارالبرز

دوره آموزشی معراج ویژه دانشجو معلمان در کرج برگزار شد

به گزارش روابط عمومی استان البرز، دوره آموزشی معراج ویژه دانشجو معلمان ویژه دانشجویان ورودی ۱۳۹۸ و ۱۴۰۱ دانشگاه فرهنگیان برگزار گردید.

مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز گفت: دوره آموزشی معراج ویژه دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱۳ و ۱۴ اردیبهشت ماه به صورت جداگانه برای بیش از ۸۰۰ دانشجو معلم خواهر و برادر به مدت ۲ روز در دانشگاه فرهنگیان حکیم فردوسی و امیرکبیر برگزارشد و شرکت کنندگان از تدریس اساتید مرکز تخصصی نماز بهرمند شدند.

وی افزود: این دوره آموزشی با حضور سه نفر از اساتید مرکز تخصصی نماز قم با هدف بصیرت افزایی و توانمندسازی دانشجو معلمان در موضوع نماز، توسعه مشارکت و نقش‌آفرینی دانشگاهیان به ویژه دانشجو معلمان در توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز، پاسخ به شبهات در مورد نماز، آزاد اندیشی و نظریه پردازی در حوزه نماز، شناسایی و معرفی تجارب و ایده های برتر در زمینه نماز و برگزاری نماز های باشکوه در دانشگاه می باشد.

حجت الاسلام مرادی در پایان خاطرنشان کرد: سرفصل های این دوره شامل نماز شناسی و نقش نماز در کاهش آسیب‌های اجتماعی، شیوه های دعوت به نماز، آداب و اسرار نماز، تفسیر آیات نماز و نقش نماز در تحکیم خانواده و سبک زندگی و پرسمان(مهارت های پاسخگویی در شبهات نماز) می باشد.

دوره آموزشی معراج ویژه دانشجو معلمان در کرج برگزار شددوره آموزشی معراج ویژه دانشجو معلمان در کرج برگزار شددوره آموزشی معراج ویژه دانشجو معلمان در کرج برگزار شددوره آموزشی معراج ویژه دانشجو معلمان در کرج برگزار شد دوره آموزشی معراج ویژه دانشجو معلمان در کرج برگزار شد

دوره آموزشی معراج ویژه دانشجو معلمان در کرج برگزار شد

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا