اخبارلرستان

شورای اقامه نماز اداره کل هواشناسی استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، شورای اقامه نماز اداره کل هواشناسی با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی و دیگر اعضای این مجموعه با موضوع بررسی نمازی و فرهنگی در تاریخ دوازدهم اسفند ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در شورای اقامه نماز اداره کل هواشناسی اظهار داشت: عالی ترین مقام هر دستگاه مسئول نماز آن دستگاه است، مدیر شخصی را در اداره بعنوان دبیر نماز معرفی می کند و آن هم پیگیر کارهاست ولی خواسته ما از مدیران، و معاونین حضور در نماز جماعت اداره است، که این خود بهترین تبلیغ و دعوت به نماز است.

وی گفت: آنچه که باعث کاهش امتیاز شد،کم رنگ بودن اجرای برنامه های آموزشی بود که می طلبد این نقص در سال جاری جبران شود و در این راستا ستاد اقامه نماز آمادگی دارد تا در زمینه تحقق برنامه ها همچون گذشته همراهی و همکاری نماید.

این مقام مسئول عنوان کرد: روا نیست هنگام نماز افراد به کار دیگری مشغول باشند و این یکی از توصیه های مهم رهبر انقلاب است و نمازهایی که بدون حضور قلب خوانده می شود ثمری ندارد و خالی از نتیجه مهم آن یعنی دوری از فحشا و منکر است.

چراغی تصریح کرد: یکی از مولفه های حکومت اسلامی اقامه نماز  می باشد و بایستی از تمام ظرفیت ها و امکانات جهت توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز در جامعه استفاده کرد.

برگزاری شورای اقامه نماز اداره کل هواشناسی استان لرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا