اخبارلرستان

کارگاه آموزشی شیوه های دعوت به نماز در اداره کل هواشناسی لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، کارگاه آموزشی شیوه های دعوت به نماز در اداره کل هواشناسی با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی و دیگر اعضا در تاریخ دهم اسفند ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در کارگاه آموزشی شیوه های دعوت به نماز اظهار داشت: نماز مهم‌ترین عمل دینی است که اگر قبول درگاه خداوند عالم شود، عبادت‌های دیگر هم قبول می‌شود و اگر پذیرفته نشود اعمال دیگر هم قبول نمی‌شود و همان‌طور که اگر انسان در شبانه‌روز پنج نوبت خود را شست‌وشو کند، چرک در بدنش نمی‌ماند نمازهای پنجگانه هم انسان را از گناهان پاک می‌کنند.

وی گفت: خداوند نماز خواندن را بر همه ادیان الهی واجب دانسته است و فرموده اگر به دنبال سلامت جسم و روح و روان خود هستید به خواندن نماز اهمیت دهید و نماز موجب پایش دین می‌شود و شیطان صفتان نمی‌تواند انسان را گمراه کنند و جامعه را از آسیب‌های اجتماعی مصون می‌سازد.

چراغی عنوان کرد: برای اینکه بتوانیم جامعه را به سمت نماز دعوت کنیم باید بسترسازی برای پاسخگویی به شبهات را ایجاد کنیم و البته مهمترین دلیل ترک نماز در جامعه این شبهات مطرح شده نیستند بلکه سرگرم شدن به امور لهو و باطل است که باعث می‌شود یک فرد یا جامعه به سمت نماز نرود.

همچنین قابل ذکر است که در پایان از فعالین امر اقامه نماز در این مجموعه تقدیر شد.

برگزاری کارگاه آموزشی شیوه های دعوت به نماز در اداره کل هواشناسی لرستان برگزاری کارگاه آموزشی شیوه های دعوت به نماز در اداره کل هواشناسی لرستان برگزاری کارگاه آموزشی شیوه های دعوت به نماز در اداره کل هواشناسی لرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا