اخبارلرستان

کارگاه شیوه های دعوت به نماز ویژه خانواده های کارکنان ارتش برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، کارگاه شیوه های دعوت به نماز ویژه خانواده های کارکنان ارتش با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی و سایر اعضا این مجموعه در تاریخ پنجم دی ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در کارگاه شیوه های دعوت به نماز اظهار داشت: اگر نماز واقعی باشد و خوب اقامه شود همین دنیا برای مردم بهشت می کند، بنابر این بهترین راه برای ارتباط و تقرب انسان به خداوند ، نماز است که شبانه روز روح و روان خود را با آن جلا می بخشیم و بر این اساس بهترین راه برای تکامل و تقرب انسان به خدا، نماز است و خدا به جهت عنایت به انسان و تکامل او، این عمل را واجب کرد وگرنه او نیازی به نماز ندارد.

وی با بیان به اینکه  وجود بیش از یکصد آیه قرآن در رابط با نماز نشان از اهمیت این واجب الهی بوده است،عنوان کرد: نماز زنجیره ارتباط بین مخلوق و خالق است، بنابراین تا زمانی که این ارتباط است نگرانی وجود ندارد، اما اگر جوان و نوجوان دختر و پسر ما ارتباطش با نماز قطع شد آن وقت دیگر خطرناک است.

چراغی تصریح کرد: باید برنامه نماز در خانه و بویژه در کودکان اعمال کنیم و باید از سنین خردسالی آن را آغاز کنیم، سنی که تربیت پذیری در کودک بیشتر و احساس تعلق در او قوی تر است و  هیچ گاه فرزندانمان را برای خواندن نماز از جهنم یا تنبیه شدن توسط خدا نترسانیم بلکه پیوند او را با خدا زیبا و جذاب سازیم.

برگزاری کارگاه شیوه های دعوت به نماز ویژه خانواده های کارکنان ارتشبرگزاری کارگاه شیوه های دعوت به نماز ویژه خانواده های کارکنان ارتشبرگزاری کارگاه شیوه های دعوت به نماز ویژه خانواده های کارکنان ارتش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا