اخبارلرستان

کارگاه شیوه های دعوت به نماز ویژه کارکنان ارتش شهرستان بروجرد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، کارگاه شیوه های دعوت به نماز ویژه کارکنان ارتش شهرستان بروجرد با موضوع اهمیت اقامه نماز در خانواده و با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی  در تاریخ سیزدهم دی ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در کارگاه شیوه های دعوت به نماز ویژه کارکنان ارتش اظهار داشت: خانواده ای که در آن نماز عزیز شمرده شود خانواده ای سعادتمند است و در ان خانواده شیطان وارد نمی شود و ارامش خاصی بر ان حاکم است وروبه ترقی وکمال حرکت می کند و فرزندان خود را باید از سنین کودکی با نماز مانوس کردکه  باعث می شود این فرزند در جامعه فردی سودمند بشود.

وی گفت: نماز همانند یک مدرسه است که انسان ولایت‌مدار، باتقوا و بااخلاص تربیت می‌کند و به علت همین آثار بی بدیل آن است که در اسلام مورد سفارش اکید قرار گرفته و از سوی دیگر، دشمن برای کمرنگ کردن آن در میان جوانان توطئه می‌کند.

چراغی تصریح کرد: خشت اول تربیت فرد در خانواده و محیط مدارس گذاشته می‌شود،پس برای ترویج نماز در سطح جامعه باید افراد را از سنین کودکی با نماز مأنوس کرد و در این زمینه، والدین و معلمان باید توجه ویژه‌ای داشته باشند و خانواده یکی از کانون‌های کلیدی اقامه نماز است که در راس آن پدر و مادر قرار دارند و این دو عنصر می‌توانند به‌الگویی برای اقامه نماز فرزندانشان تبدیل شوند.

برگزاری کارگاه شیوه های دعوت به نماز ویژه کارکنان ارتش شهرستان بروجرد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا