اخبارکردستان

دوره آموزشی شیوه های دعوت نسل نو به نماز در استان کردستان برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز: لازم است اساتید اعم از معلمین، اساتید دانشگاه، روحانین و ماموستا ها مهارت ها و علم خود را به روز کنند تا بتوانند با استدلال های مناسب، پشتوانه ی مطالب نفیس دینی و آیات نورانی قرآن به شبهات و سوالات نسل نو پاسخ دهند تا بتوانند همه را به مسیر درست هدایت کنند

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، با توجه به تفاهم نامه ستاد اقامه نماز و سازمان تبلیغات اسلامی استان کردستان، سوم بهمن ماه دوره آموزشی شیوه های دعوت نسل نو به نماز در شهر های استان کردستان برگزار شد.

این دوره آموزشی برای کلیه روحانیون و ماموستای اهل تشیع و تسنن در ده شهر استان کردستان با حضور مدرسین اعزامی از مرکز تخصصی نماز قم برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز ضمن تشکیل جلسه با سه نفر از مدرسین اعزامی از مرکز تخصصی نماز قم با آن ها در خصوص اهداف دوره و مسائل مربوط به آن ها گفت و گو کرد.

همجنین عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان در دوره آموزشی شهر سنندج حضور یافت و طی سخنان کوتاهی از مدرسین مرکز تخصصی قم و همکاری معاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور در برگزاری این دوره تشکر و قدردانی کرد.

وی خظاب به روحانیون و ماموستایان حاضر در دوره گفت: امروز دشمنان به شیوه های مختلف برای نسل نو شبهه افکنی می کنند و سعی دارند با روش های مختلف و حتی جذاب آن ها را از اعتقادات و باور های خود دور کنند.

عظیمی افزود: لازم است اساتید اعم از معلمین، اساتید دانشگاه، روحانین و ماموستا ها مهارت ها و علم خود را به روز کنند تا بتوانند با استدلال های مناسب، پشتوانه ی مطالب نفیس دینی و آیات نورانی قرآن به شبهات و سوالات نسل نو پاسخ دهند تا بتوانند همه را به مسیر درست هدایت کنند و مخصوصا با نماز که در راس همه عبادات است مانوس کنند.

در ادامه ماموستایان و ائمه جماعت سوالاتی مطرح کردند که عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان به این سوالات پاسخ داد.

دوره آموزشی شیوه های دعوت نسل نو به نماز در استان کردستان برگزار شد دوره آموزشی شیوه های دعوت نسل نو به نماز در استان کردستان برگزار شد دوره آموزشی شیوه های دعوت نسل نو به نماز در استان کردستان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا