اخبارخراسان شمالی

کارگاه آموزشی “شیوه های دعوت به نماز” در خراسان شمالی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، صبح امروز بیست و هشتم مردادماه و در راستای برنامه های دهه فرهنگی ترویج معارف نماز و مسجد کارگاه آموزشی “شیوه های دعوت به نماز” ویژه ائمه جماعت و رابطین اقامه نماز مجموعه جهاد کشاورزی استان با حضور حجت الاسلام احمدی فرد  و نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان برگزار شد.

حجت الاسلام احمدی فرد در این کارگاه آموزشی ضمن بیان روش ها و شیوه های دعوت به نماز برای قشار مختلف جامعه اظهار داشت: امروزه باید روش های نوین و جدید را برای دعوت مردم به نماز به کار بگیریم زیرا با ظهور تکنولوژی و فراوانی رسانه ها این امر به سادگی گذشته نیست.

استاد بومی نماز خراسان شمالی در ادامه افزود: یکی از مشکلات امروزه ما دعوت فرزندان خود به نماز است که این امر نیز با ظرافت های فراوانی روبروست که اگر این ظرافت ها را رعایت نکینم قطعا به مشکلات عدیده ای بر خواهیم خورد.

مدیر ستاد اقامه نماز گفت: فرهنگ سازی اقامه نماز را باید ابتدا از خانواده ها شروع کنیم و به تبع آن در محیط های جامعه و کار گسترش دهیم.

وی در پایان به نقش ویژه ائمه جماعات در ادارات اشاره کرد و افزود: در راین مسیر ائمه جماعات دستگاه های اجرایی نقش مهمی در دعوت همکاران و همچنین ارائه روش هایی جهت تشویق خانواده آنها در زمینه این فریضه الهی را دارند.

کارگاه آموزشی جهاد کشاورزی خراسان شمالی

کارگاه آموزشی جهاد کشاورزی خراسان شمالی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا