اخبارحوزه ریاست

از دستگاه های برتر تابعه وزارت اقتصاد و دارایی در حوزه اقامه نماز تقدیر شد

رئیس ستاد اقامه نماز کشور با حضور در دومین روز از گردهمایی فصلی مدیران کل امور اقتصادی و دارایی استان ها بر ضرورت تخصیص بودجه فرهنگی برای ترویج و توسعه فرهنگ نماز خوانی بین کارکنان ادارات تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، دومین روز از گردهمایی فصلی مدیران کل امور اقتصادی و دارایی استان ها به ریاست رضا خواجه نائینی معاون توسعه منابع و وزارت اقتصاد برگزار شد.

در بخش این گردهمایی، علی فکری رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران و کارشناسان معاونت سیاست گذاری اقتصادی حضور یافتند و به سؤال های مدیران کل امور اقتصادی و دارایی استان‌ها پاسخ دادند.

در بخش دوم این گردهمایی، سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در این جمع حضور یافت و ضمن تأکید بر ضرورت فعال بودن مدیران در جلب مشارکت عمومی در انتخابات پیش رو، به گفتگو پرداخت.

در ادامه این گردهمایی، نشست سراسری شوراهای اقامه نماز دستگاه های تابعه وزارت اقتصاد با حضور حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور و دبیران ستاد اقامه نماز بانک، بیمه ها، سازمان های تابعه و استان ها برگزار شد و از استان های سیستان و بلوچستان، قم و خراسان جنوبی که حائز بالاترین امتیاز در ارزیابی های ستاد اقامه نماز وزارت اقتصاد شدند، تقدیر بعمل آمد.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور در این گردهمایی به اهمیت نماز در ادارات پرداخت و اظهار کرد: باید دید چه میزان بودجه فرهنگی برای نماز گذاشته شده و با توجه به اینکه ماه رمضان در پیش است چه مقدار از این بودجه را خرج این ماه مبارک می کنید.

قرائتی تأکید کرد: تا نسل جدید هستند، به فکر نسل کهنه نباشید، تا مستضعف است اول به فکر آن ها باشید، به فکر کار ارزان باشید و کار گران تا می توانید انجام ندهید؛ اینها اصول است.

وی با اشاره به حضور ۱۶۵ هزار نیرو در وزارت اقتصاد تصریح کرد: ستاد اقامه نماز باید از بودجه فرهنگی برای کارکنان و خانواده های آن ها کتاب چاپ و مسابقات برگزار کند؛ همچنین نسل نو مورد توجه قرار بگیرند و برای آن ها برنامه های ویژه برگزار کنید.

منبع: وزارت اقتصاد و دارایی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا