اخبارالبرز

جلسه دانش افزایی مبلغین پیرامون نماز نسل نو در البرز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، جلسه دانش افزایی مبلغین پیرامون نماز نسل نو با حضور مدیر ستاد اقامه نماز، کارشناس فرهنگی ستاد اقامه نماز، معلمین و مبلغین طرح امین در سالن جلسات ستاد اقامه نماز استان البرز مورخ بیست و سوم بهمن ماه برگزار شد.

در این جلسه راجع به ترویج و توسعه نماز برای دانش آموزان گفتگو و صحبت شد و مقرر شد مبلغین و اساتید برای نشست های نمازشناسی و شیوه های دعوت به نماز و طرح ملی درست خوانی نماز با کارشناس فرهنگی این ستاد همکاری های لازم را انجام دهند.

حجت الاسلام والمسلمین مرادی گفت: طبق بیانات رهبر معظم انقلاب در مدارس، معلمان و مدیران ، و در همه مراکز، مسؤولان، با حضور خود در صفوف نماز، نمازگزاران را تشویق کنند.

وی افزود: تمامی تعالیم انبیاء و اولیاء در توحید خلاصه می شود و بهترین ابزار یادآوری توحید و جاری نمودن آن در زندگی بشر نماز می باشد.

مرادی بیان داشت: از آنجا که نماز باز دارنده ازفحشا و منکر می باشد، روح نمازگزار بیگانه با گناه تربیت می شود، از همین رو اگر جوانی با نماز انس گرفته و آموزه های آنرا به خوبی فرا گرفته باشد، به خاطر روح پاکی که در این مسیر کسب نموده از آلوده شدن به هرگونه گناه و فحشا احساس تنفر نموده و از آن پرهیز می کند.

حمیدسلمانزاده کارشناس فرهنگی ستاد اقامه نماز گفت: ترویج نماز در میان نسل جوان و نوجوان، کلید گسترش این نعمت الهی و جایگزین شدن آن در جایگاه شایسته‌ آن است.

و در پایان از مبلغین و اساتید حاضر در این جلسه جوایزی اهدا و از زحمات آنان در ترویج نماز تقدیر شد.

جلسه دانش افزایی مبلغین پیرامون نماز نسل نو برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا