اخبارکاشان

دوره تربیت مبلغ معارف نماز «مفتاح» برگزار شد

دوره تربیت مبلغ معارف نماز «مفتاح» با حضور روحانیون و مبلغین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز شهرستان کاشان، دوره تربیت مبلغ معارف نماز «مفتاح» با حضور روحانیون و مبلغین، به مدت سه روز در تاریخ چهارشنبه سیزدهم تیرماه برگزار شد.

حجت الاسلام تواضعی به اهداف دوره تربیت مبلغ معارف نماز «مفتاح» اشاره کرد و از آشنایی با معارف نماز به عنوان یکی از این اهداف نام برد و افزود: برنامه ریزی برای رشد نماز ائمه جماعات، آشنایی فراگیران با شیوه‌های دعوت به نماز و پاسخگویی به سوالات و شبهات نمازی از دیگر اهداف این دوره است.

وی در ادامه اهمیت نماز، آداب نماز، آثار نماز، شیوه دعوت به نماز در خانواده و محیط کار، بررسی علل و عوامل ترک نماز و راه‌های درمان آن و شبهه شناسی و پاسخ به سوالات پرتکرار را از جمله عناوین دروس و سرفصل‌های این دوره برشمرد.

سرپرست ستاد اقامه نماز کاشان در پایان گفت: امروز خلأ در بخش ترویج فرهنگ اقامه نماز وجود دارد و ما باید به توصیه رهبر معظم انقلاب که می‌فرماید هرهزینه‌ای انفاق نیست، بلکه انفاق زمانی است که خلاء را شناسایی کنید و برای پرکردن آن تلاش کنید، عمل کنیم.

دوره تربیت مبلغ معارف نماز «مفتاح» با حضور روحانیون و مبلغین برگزار شد دوره تربیت مبلغ معارف نماز «مفتاح» با حضور روحانیون و مبلغین برگزار شد دوره تربیت مبلغ معارف نماز «مفتاح» با حضور روحانیون و مبلغین برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا