انتشارات ستاد اقامه نماز

معرفی کتاب نماز در سیره و سخن حضرت زهرا سلام الله علیها

کتاب نماز در سیره و سخن حضرت زهرا سلام الله علیها به قلم حسین قنادی است که به تازگی از سوی انتشارات ستاد اقامه نماز منتشر شده است. این کتاب به بررسی زندگانی پر برکت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها پرداخته و سیره عبادی این بانو را در فصل های متعدد شرح می دهد.  این کتاب شامل فصل های چون”مختصری از زندگی حضرت زهرا”، “نماز و حجاب”، “حضرت زهرا و قرآن”، “نماز حضرت زهرا” و “تسبیحات حضرت زهرا” می باشد. در ادامه معرفی کتاب نماز در سیره و سخن حضرت زهرا سلام الله علیها بخش هایی از کتاب را میخوانیم. با ما همراه باشید.

در بخشی از این کتاب می خوانیم: گاه اتفاق می افتاد که فاطمه سلام الله علیها در حال نماز و نیایش بود و کودک دلبندش در گهواره از خواب بیدار می شد و می گریست و در خانه نیز کسی نبود. آن حضرت به نمازش ادامه می داد و دیده می شد که گهواره کودک، خود به خود تکان می خورد و او به آرامی به خواب می رود. آنگاه روشن می شد که فرشته ای گهواره کودک را می جنباند و آن را به آرامی می خواباند تا دخت پیامبر نمازش را ناتمام نگذارد و ارتباطش را با معبود حقیقی قطع نکند.

همچنین در بخش دیگری می خوانیم: حضرت فاطمه سلام الله علیها در خانه، محرابی جهت عبادت خود قرار داده بودند و در هنگام عبادت به محراب رفته و در آن مکان مخصوص به عبادت و راز و نیاز با خدا می ایستادند؛ و این یک عمل مستحبی است که در روایات اسلامی به آن توصیه شده است.

معرفی صوتی کتاب

 

 

شما شنوندگان عزیز برای تهیه این کتاب می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۹۰۰۰۵۹ تماس گرفته و این کتاب ارزشمند را سفارش دهید.

معرفی کتاب نماز در سیره و سخن حضرت زهرا سلام الله علیها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا